X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kamila Kamińska jako św. Faustyna. "Chciałam uczestniczyć w życiu zakonnym"

W filmotece watykańskiej odbyła się kilka dni temu prapremiera polskiego filmu "Miłość i Miłosierdzie" o świętej Faustynie Kowalskiej i historii rozwijającego się kultu Miłosierdzia Bożego. Fabularyzowany dokument reżyserował Michał Kondrat. 
Kamila Kamińska
Kamila KamińskaFoto: PAP/Konrad Kalbarczyk
O Audycji

- Przygotowywałam się do roli obserwując pracę sióstr w Zgromadzeniu Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia na ulicy Żytniej w Warszawie oraz w Domu Św. Faustyny w Ostrówku. Zależało mi, żeby pobyć z nimi, ale też popracować i robić wszystko to, co one. Chciałam przyjrzeć się, ale też uczestniczyć w życiu zakonnym - mówi w "Kulturze przy kawie" Kamila Kamińska grająca św. Siostrę Faustynę Kowalską. - Czułam totalne podekscytowanie jak to będzie, bo będą miała w końcu okazję, żeby wyciszyć się i nie pędzić - dodaje.

Czy Michał Kondrat od razu widział Kamilę Kamińską w roli świętej Faustyny Kowalskiej? Za co aktorka podziwia Siostrę Faustynę? Więcej w nagraniu.

W audycji także, z okazji premiery filmu "Całe szczęście", rozmowa z Romą Gąsiorowską, Marietą Żukowską oraz Joanną Liszowską.  ​​Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Kultura przy kawie

Prowadzi: Martyna Podolska

Goście: Kamila Kamińska (aktorka), Roma Gąsiorowska (aktorka), Marieta Żukowska (aktorka), Joanna Liszowska (aktorka)

Data emisji: 9.03.2019

Godzina: 5.05

kh

Playlista
  • CHRIS REA - Julia
  • PHARRELL WILLIAMS - Happy
  • ROBERT JANSON i KUBA BADACH - Małe szczęścia
  • Ramazotti Eros, - Un`Emozione Per Sempre