X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Relacje Polska-Unia Europejska w cieniu przygotowań nowego budżetu

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2018 18:14
Echa spotkania premiera Polski z szefem KE.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się z szefem Komisji Europejskiej Jean-Claudem Junckerem. Polski premier zadeklarował chęć kontynuowania dialogu dotyczącego praworządności w Polsce. Według zachodniej prasy, następuje zmiana wizerunku Polski, ale nie polityki. Dziennikarze odnotowali zmiany w polskim rządzie, ale nie oznacza to zmiany decyzji podejmowanych przez wcześniejszy gabinet w kwestii praworządności, na co zwraca uwagę Komisja Europejska. Bruksela podtrzymuje stanowisko w tej sprawie, posiada mocne argumenty i ma nadzieję przekonać do nich Polskę. Ta sprawa ma być omawiana przez państwa członkowskie Wspólnoty pod koniec lutego. Wówczas omawiane mają być także przygotowania do unijnego budżetu po roku 2020. Komisarz Günther Oettinger nie wyklucza, że kwestia dostępu do środków z unijnej kasy może zostać powiązana ze spełnieniem warunków dotyczących praworządności.


Tytuł audycji: Euranet Plus - Komentarz Europejski
Prowadzi: Piotr Pogorzelski, Paweł Lekki
Gość: Beatą Płomecką- korespondentka PR w Brukseli
Data emisji: 10.01.2018
Godzina emisj: 18:14