Nieznana twarz Janusza Strobla

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2017 15:00
- Wielu rzeczy w życiu żałuję, ale najbardziej niedokończonych rozmów z moim ojcem - mówi muzyk w audycji Jolanty Fajkowskiej "Już taki jestem".
Audio
Janusz Strobel
Janusz StrobelFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Janusz Strobel wspomina, że jego ojciec miał nieprawdopodobny dar i wiedzę związaną z muzyką, "z tajemnicą, jaką ona niesie".

- I nie do końca chyba go wysłuchałem. Z perspektywy lat, jak dzisiaj do pewnych spraw dochodzę, myślę, że doszedłbym do tego znacznie wcześniej, gdybym był bardziej otwarty na wiedzę, doświadczenie, mądrość i miłość innych ludzi w stosunku do mojej osoby - zdradza gość Jedynki.

Jaki był najbardziej wzruszający moment w życiu Janusza Strobla? Jak poznał swoją żonę? Dlaczego ze wszystkich instrumentów wybrał gitarę? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

"Już taki jestem" to cykl radiowej Jedynki emitowany w ramach "Czterech pór roku" we wtorki i czwartki. Dziennikarka rozmawia w nim z aktorami, muzykami, gwiazdami show-biznesu.

***

Rozmawia: Jolanta Fajkowska

Gość: Janusz Strobel (gitarzysta, kompozytor)

Data emisji: 21.11.2017

Godzina emisji: 9.44

Materiał wyemitowano w audycji: "Cztery pory roku".

kh/mg

Czytaj także

Tadeusz Chudecki: chciałem być księdzem albo kioskarzem

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2017 13:30
- Moje dzieciństwo jakoś nie utkwiło mi w pamięci aż tak, jak całe moje dalsze życie - mówi aktor w audycji Jolanty Fajkowskiej z cyklu "Już taki jestem" emitowanej w ramach "Czterech pór roku".
rozwiń zwiń