Ewa Kuklińska: zawsze idę do przodu

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2018 15:20
- Uważam, że rozwój osobisty jest rzeczą ważną - powiedziała w radiowej Jedynce Ewa Kuklińska.
Audio
  • Ewa Kuklińska: zawsze idę do przodu (Już taki jestem/Jedynka)
Ewa Kuklińska
Ewa KuklińskaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Ewa Kuklińska jest aktorką, tancerką, choreografką i piosenkarką. Ciągle coś tworzy, zmienia wizerunek. Uczy się nowych rzeczy, podejmuje kolejne wyzwania. Skąd się to bierze?

- Jestem niespokojną duszą (...). Tyle się wydarzyło na świecie, w państwie. Zaczęły mnie interesować pewne rzeczy, chciałam je zrozumieć. Poszłam na dziennikarstwo. Przy okazji zostałam zachęcona do tego, żeby skończyć politologię - wskazała gość audycji "Już taki jestem". - Z mamą jesteśmy bardzo rozpolitykowane - dodała.

Zwróciła uwagę, że choć przez ostatnie lata było jej zlecane "piosenkowanie", to obecnie "miękkim krokiem weszła w aktorstwo". - Specjalnie dla mnie została napisana sztuka "Dieta cud" przez Jana Jakuba Należytego. Jeżeli nie gram, to tworzę choreografie. Ciągle coś robię, kocham to - zaznaczyła.

Gość radiowej Jedynki wciąż na nowo mebluje swoje mieszkanie, a czy takie przemeblowania lubi też robić w życiu? - Nie jestem osobą, która poszukuje np. partnera. Zawsze zdaję się na los. Co niestety, z doświadczenia własnego, powinnam potraktować jako rzecz absolutnie niewskazaną - podkreśliła.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której Ewa Kuklińska opowiedziała o swojej rodzinie, wykształceniu i karierze, a także o inwigilacji i zainteresowaniu ze strony SB.

xx Fot. Wojciech Kusiński/Polskie Radio

**

Tytuł audycji: "Już taki jestem" w paśmie "Cztery pory roku"

Prowadzi: Jolanta Fajkowska

Gość: Ewa Kuklińska (aktorka, tancerka, choreograf i piosenkarka)

Data: 9.01.2017

Godzina emisji: 9.45, 10.46, 11.41

kk/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Franciszek Maśluszczak - jego przygoda z rysunkiem zaczęła się w stolarni

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2017 15:08
- Kiedy miałem pięć lat, moim marzeniem było narysować dym papierosowy w stolarni ojca - powiedział Franciszek Maśluszczak, malarz i grafik, juror Choinek Jedynki.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stefan Szczepłek: dzięki sportowi zobaczyłem świat

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2018 13:51
Sportem interesują się wszyscy. Sport jest świetnym nośnikiem wszystkiego - reklamy, polityki, można ze sportu żyć, można go traktować jako instrument do osiągnięcia czegoś, ale najważniejsze jest chyba to, że sport można przeżywać. Pośrednikami, którzy przybliżają nam sport są komentatorzy, a wśród nich jednym z wybitnych jest Stefan Szepłek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Laura Łącz: tęsknię za sobą z lat młodości

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2018 12:07
Jest laureatką nagrody im. Zbyszka Cybulskiego, ma na koncie wiele ról w teatrze, filmie, serialach. A jaka jest prywatnie?
rozwiń zwiń