X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czesław Mozil: mam talent do komunikacji z młodzieżą

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2019 12:10
- Nie potrafię ściemniać ani kłamać i jeżeli mogę powiedzieć szczerze, że mam jakiś talent, to mam talent do komunikacji z młodzieżą - mówi muzyk w cyklu "Już taki jestem" w audycji "Cztery pory roku". 
Audio
  • Czesław Mozil: mam talent do komunikacji z młodzieżą (Już taki jestem/Jedynka)
Czesław Mozil
Czesław MozilFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

- Pamiętam też, patrząc wstecz, że jako dzieci, młodzież, mieliśmy szacunek do nauczycieli, którzy nigdy nie patrzyli na nas z góry i nie wymądrzali się - dodaje rozmówca Jolanty Fajkowskiej. 

"Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości" to najnowszy projekt muzyka, w którym na płycie zatytułowanej "Kiedyś to były święta" akompaniują mu dzieci i młodzież ze szkół muzycznych z całego kraju. Akcja ma na celu zaprezentowanie młodych, utalentowanych ludzi. - Zrobiłem ten projekt, żeby dzieci inspirowały dzieci - mówi Czesław Mozil.

Po kim na talent muzyczny? Jak wspomina życie na emigracji? Czy dobrze mieszka mu się na warszawskiej Pradze? Czy czegoś żałuje? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Już taki jestem

Prowadzi: Jolanta Fajkowska

Gość: Czesław Mozil (muzyk)

Data emisji: 3.01.2019

Godzina emisji: 9.46; 10.11; 10.18

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sławomir Łosowski: muzyką ilustruję emocje i wrażenia

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2018 14:15
Każdy utwór, który muzyk komponuje ma jakąś inspirację. - Jakaś sprawa mnie porusza, jakieś emocje, ludzie mówią, że maluję muzyką, więc pewnie tak jest, ale nie umiem zwerbalizować jak to robię - przyznaje artysta.
rozwiń zwiń