Czesław Mozil: mam talent do komunikacji z młodzieżą

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2019 12:10
- Nie potrafię ściemniać ani kłamać i jeżeli mogę powiedzieć szczerze, że mam jakiś talent, to mam talent do komunikacji z młodzieżą - mówi muzyk w cyklu "Już taki jestem" w audycji "Cztery pory roku". 
Audio
  • Czesław Mozil: mam talent do komunikacji z młodzieżą (Już taki jestem/Jedynka)
Czesław Mozil
Czesław MozilFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

- Pamiętam też, patrząc wstecz, że jako dzieci, młodzież, mieliśmy szacunek do nauczycieli, którzy nigdy nie patrzyli na nas z góry i nie wymądrzali się - dodaje rozmówca Jolanty Fajkowskiej. 

"Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości" to najnowszy projekt muzyka, w którym na płycie zatytułowanej "Kiedyś to były święta" akompaniują mu dzieci i młodzież ze szkół muzycznych z całego kraju. Akcja ma na celu zaprezentowanie młodych, utalentowanych ludzi. - Zrobiłem ten projekt, żeby dzieci inspirowały dzieci - mówi Czesław Mozil.

Po kim na talent muzyczny? Jak wspomina życie na emigracji? Czy dobrze mieszka mu się na warszawskiej Pradze? Czy czegoś żałuje? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Już taki jestem

Prowadzi: Jolanta Fajkowska

Gość: Czesław Mozil (muzyk)

Data emisji: 3.01.2019

Godzina emisji: 9.46; 10.11; 10.18

kh

Czytaj także

Sławomir Łosowski: muzyką ilustruję emocje i wrażenia

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2018 14:15
Każdy utwór, który muzyk komponuje ma jakąś inspirację. - Jakaś sprawa mnie porusza, jakieś emocje, ludzie mówią, że maluję muzyką, więc pewnie tak jest, ale nie umiem zwerbalizować jak to robię - przyznaje artysta.
rozwiń zwiń