Klaudia Carlos o sobie: jestem szczęśliwą kobietą

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2019 12:07
Choć jej ojciec jest Portugalczykiem, to Klaudia nie zna portugalskiego, a dzieciństwo spędziła w Poznaniu, do którego ojciec wcześniej przyjechał na studia ekonomiczne.
Audio
Klaudia Carlos
Klaudia CarlosFoto: Łukasz Kowalski/Polskie Radio

Ukończyła szkołę baletową, ale nie była przekonana do tej ścieżki kariery i na pięć lat dołączyła do zespołu Mazowsze. A w tańcu najbardziej porywa ją mazur. - On łączy w sobie i elegancję, ale także jakąś zawadiackość ze strony mężczyzn - wyjaśnia.  

Dużą wagę przywiązuje do związków rodzinnych. - Spełniam się jako matka i żona w domu - podkreśla.

Co sądzi o polskich tańcach? Kiedy zaczęły się jej związki z telewizją? Kim jest jej mąż? Czy chciałaby, by jej dzieci kontynuowały artystyczne pasje rodziców?

Posłuchaj całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Już taki jestem

Prowadzi: Jolanta Fajkowska

Gość: Klaudia Carlos (dziennikarka i prezenterka Telewizji Polskiej, doktor nauk humanistycznych w dyscyplinie nauk o sztuce, wykładowca akademicki i prodziekan Wydziału Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej, Muzyki Kościelnej, Rytmiki i Tańca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina, historyk tańca ludowego)

Data emisji: 22.01.2019

Godzina emisji: 10.11

ag
Czytaj także

Czesław Mozil: mam talent do komunikacji z młodzieżą

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2019 12:10
- Nie potrafię ściemniać ani kłamać i jeżeli mogę powiedzieć szczerze, że mam jakiś talent, to mam talent do komunikacji z młodzieżą - mówi muzyk w cyklu "Już taki jestem" w audycji "Cztery pory roku". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paulina Gałązka: mam ogromną frajdę z mojego zawodu

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2019 16:50
Aktorka młodego pokolenia, występuje w teatrze, telewizji i kinie, na swoim koncie ma role w takich filmach jak "Powidoki", "Kamienie na szaniec" czy "Córki dancingu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kpt. Krzysztof Baranowski: żeglowanie to wyprawa w głąb siebie

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2019 12:37
- Jeśli ktoś spróbuje, to od razu zrozumie, że warto się tym zajmować. Najlepiej w młodym wieku 6-12 lat. A wieku starszym wyjście na ocean pozwala zmierzyć się z tym ogromnym  żywiołem i niebezpieczeństwem na co dzień – mówił w audycji "Już taki jestem" kpt. Krzysztof Baranowski, pierwszy Polak, który dwukrotnie opłynął samotnie kulę ziemską.
rozwiń zwiń