X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Maria Ciunelis: posiadanie pięciorga dzieci to także wyzwanie

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2019 11:54
Aktorka kojarzona jest z rolami m.in w takich filmach, jak "Dzień świra", czy "Dziewczęta z Nowolipek". Spełnia się na wielu płaszczyznach artystycznych, ale także jako matka pięciorga dzieci. 
Audio
  • Rozmowa z Marią Ciunelis (Już taka jestem/Jedynka)
Maria Ciunelis
Maria CiunelisFoto: PAP/Andrzej Rybczyński

Poza wieloma rolami zagranymi w polskich, kultowych filmach, aktorka po spektaklu "Dzieci mniejszego Boga" zaczęła pomagać w rehabilitacji ludzi niepełnosprawnych. Ma wielu przyjaciół, którzy są głusi. - Oni od lat marzą o tym, aby stworzyć teatr, który grałby w języku migowym - mówi aktorka, która aktualnie walczy o to, aby powstała w teatrze scena, która by to umożliwiła.

Maria Ciunelis poza byciem, aktorką, reżyserką i scenarzystką twierdzi, że równie ogromnym wyzwaniem jest byciem matką pięciorga dzieci. Mimo to, uwierzyła, że warto jest powiększać rodzinę. - Uznałam, że jeśli jestem w stanie urodzić i wychować taką gromadkę, to znaczy, że nie muszę się w żaden sposób ograniczać - dodaje. Wspomina, że ludzie nie wierzyli w to, że zawód aktora może iść w parze ze skutecznym wychowywaniem dzieci.

Maria Ciunelis zagrała m.in. w spektaklu "Cesarz" Ryszarda Kapuścińskiego, którego język sobie bardzo ceni. - Język Kapuścińskiego jest niezwykle barwny i potrafi uwodzić, choć bywa trudny do zapamiętania - twierdzi artystka.

Kogo z przeszłości chciałaby ponownie spotkać? Jak podchodzi do wyzwań zawodowych? Skąd wzięła się u niej pasja do pisania scenariuszy? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Już taki jestem

Prowadzi: Jolanta Fajkowska

Gość: Maria Ciunelis (aktorka, scenarzystka, reżyserka)

Data emisji: 16.04.2019

Godzina emisji: 10.14

K.A/kh


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Anna Dymna: byłam zmuszona do wejścia w szalony świat artystów

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2019 12:39
- Nauczyłam się funkcjonować w różnych światach aktorstwa - mówi w cyklu "Już taka jestem" w "Czterech porach roku" Anna Dymna. Aktorka opowiada o tym, jak wyglądały początki jej kariery i dlaczego była obsadzana w filmach najwybitniejszych reżyserów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Miłość i Miłosierdzie". Michał Kondrat: film pomaga odnaleźć sens życia

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2019 15:50
W "Kulturze przy kawie" reżyser filmu o św. Faustynie "Miłość i Miłosierdzie" Michał Kondrat, opowiada o tym jak widzowie zareagowali na premierę filmu i co produkcja może wnieść do życia zagubionego człowieka.
rozwiń zwiń