Jack Strong w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2014 09:00
Na rozmowę z Marcinem Dorocińskim, który wcielił się w postać pułkownika Ryszarda Kuklińskiego w filmie "Jack Strong" w czwartek o godz. 13.40 zaprasza Joanna Sławińska.
Na planie filmu Jack Strong - scena Sylwestra w Kasynie oficerskim w 1970 r.  W rolę płk. Ryszarda Kuklińskiego wcielił się Marcin Dorociński
Na planie filmu "Jack Strong" - scena Sylwestra w Kasynie oficerskim w 1970 r. W rolę płk. Ryszarda Kuklińskiego wcielił się Marcin Dorociński Foto: PAP/Stach Leszczyński

"Jack Strong” to film sensacyjny, który opowiada jedną z najbardziej fascynujących historii szpiegowskich świata. To prawdziwa historia pułkownika Ryszarda Kuklińskiego - człowieka, który, tkwiąc w środku systemu, podejmuje współpracę z CIA i staje się kluczowym (choć niewidocznym) aktorem czasu zimnej wojny.
Uroczysta premiera filmu "Jack Strong" odbyła się 4 lutego - posłuchaj relacji >>>

Na ekrany polskich kin film w reżyserii Władysława Pasikowskiego wejdzie 7 lutego.

HISTORIA - serwis specjalny portalu PolskieRadio.pl >>>

W przeddzień premiery gościem Joanny Sławińskiej będzie odtwórca głownej roli Marcin Dorociński. Na "Aktualności kulturalne" zapraszamy w czwartek 6 lutego o godz. 13.40.

(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bronisław Komorowski: dla mnie płk Kukliński jest bohaterem

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2014 14:00
We wtorek 4 lutego odbyła się uroczysta premiera filmu "Jack Strong" o Ryszardzie Kuklińskim. Po projekcji prezydent Bronisław Komorowski podkreślał, że film zrobił na nim duże wrażenie. Przyznał zarazem, że choć postawa pułkownika budzi wciąż wiele kontrowersji, on sam nie ma wątpliwości, że był bohaterem.
rozwiń zwiń