SuperJedynki 2014 - superkoncert w Opolu. Słuchaj online

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2014 10:00
"SuperJedynki" to finał muzycznego plebiscytu organizowanego przez radiową Jedynkę, Telewizję Polską oraz "Super Express". Na scenie opolskiego amfiteatru w sobotę pojawią się największe gwiazdy polskiej piosenki.
Finał SuperJedynek 2011. Grupa Pectus odbiera statuetkę za SuperWystęp.
Finał "SuperJedynek 2011". Grupa Pectus odbiera statuetkę za SuperWystęp. Foto: TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk

Transmisja koncertu "SuperJedynki" w radiowej Jedynce - w sobotę, 7 czerwca, od godziny 20.30.

Podczas festiwalu poznamy laureatów plebiscytu "SuperJedynki 2014": SuperArtystkę, SuperArtystę, SuperZespół, SuperPrzebój, SuperAlbum. Wręczone zostaną także statuetki: SuperShow, SuperGwiazda w sieci, SuperArtysta bez granic, SuperJedynka widzów TVP1 oraz The SuperOne Of Poland. Wśród nominowanych znaleźli się m. in. Sylwia Grzeszczak, Halina Mlynkowa, Dawid Podsiadło, Kamil Bednarek i zespół Piersi .

Nominowani do SuperJedynek - zobacz kto ma szansę wygrać w tym roku >>>

Koncert poprowadzą: Katarzyna Kwiatkowska i Artur Orzech, a wyreżyseruje go Leszek Kumański. Show, w którym usłyszymy nagradzane gwiazdy, urozmaicą występy: Maryli Rodowicz oraz Paranienormalnych. Podczas wydarzenia zaplanowano także występy specjalne: Donatana & Cleo, zespołu Feel oraz Margaret. SuperJedynki 2014 poprzedził recital Edyty Geppert, która na festiwalu w Opolu odebrała Honorowy Złoty Mikrofon Polskiego Radia.

Oba koncerty będą transmitowane w radiowej Jedynce w sobotę, 7 czerwca, od godz. 20.30. Zapraszamy do słuchania!

Festiwal Polskiej Piosenki - Opole 2014 w Jedynce >>>

51. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu w dniach od 6 do 8 czerwca 2014 roku.

(kul/ag)

/
Zobacz więcej na temat: Opole 2014

Czytaj także

Halina Mlynkowa: festiwal w Opolu to fantastyczny czas

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2014 10:00
Kocham ten festiwal, to jedyny festiwal z tak w wielkim tradycjami - mówiła Halina Mlynkowa o rozpoczynającym się już 6 czerwca 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Od talent show do Opola: LemON i Igor Herbut

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2014 03:02
W tym roku odbędzie się 51. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu w dniach 6-8 czerwca. Rozpocznie się on koncertem "Superpremier", na którym wystąpi 10 wykonawców, m.in. zespół LemON, który gościł w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Festiwal w Opolu z... Osiecką, Młynarskim i Koftą

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2014 03:46
Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu przygotowało w tym roku szereg niespodzianek. Jedną z największych atrakcji będzie nawiązanie do pamiętnego koncertu z 1977 roku, w którym wystąpili znakomici poeci polskiej piosenki: Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski i Jonasz Kofta.
rozwiń zwiń