X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Zaskórniaki" kontra konto rodziców. Czym dziecko zapłaci na koloniach?

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2019 15:08
Czasy, w których dziecko było skazane na "zaskórniaki" od rodziców w trakcie pobytu na koloniach, już dawno minęły. W jaki sposób można zadbać o to, aby dziecko miało dostęp do naszych pieniędzy lub... żeby ten dostęp uniemożliwić?
Audio
  • Rozmowa z Edytą Tararuj o zaletach aplikacji mobilnych, dzięki którym można dbać o potrzeby dziecka (Pieniądz nie śpi/Jedynka)
Debata dotycząca tego, czy płacić dzieciom za wykonywanie określonych prac, wciąż powraca
Debata dotycząca tego, czy płacić dzieciom za wykonywanie określonych prac, wciąż powracaFoto: Glow Images/East News

Edyta Tararuj z PKO BP powiedziała w audycji "Pieniądz nie śpi", że dzieci w dzisiejszych czasach mogą korzystać z kart płatniczych i aplikacji mobilnych, które na bieżąco moga być kontrolowane przez rodziców. - Dzieci mogą także korzystać z aplikacji mobilnej IKO, która ma swoje zabezpieczenia, a wszelkie transakcje wymagają wprowadzenia kodu PIN - powiedziała ekspertka.

Gość Jedynki dodał również, że ważne jest edukowanie dzieci z zakresu cyberbezpieczeństwa, ochrony danych osobowych i zabezpieczenia swojego mienia.

Czy funkcjonuje jeszcze karta przedpłacowa? Jak wygląda kwestia przelewów u dzieci, które nie ukończyły trzynastego roku życia?

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: Pieniądz nie śpi

Prowadzi: Mariusz Gzyl

Gość: Edyta Tararuj (z PKO BP)

Data emisji: 10.07.2019

Godzina emisji: 21.40

K.A


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sprawdź swój dowód - może być nieaktualny

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2018 18:51
W 2017 roku dowód osobisty powinno wymienić aż 5 milionów Polaków. Jakie konsekwencje może pociągnąć za sobą brak ważnego dokumentu i dlaczego nie warto czekać z tym do ostatniej chwili? O tym mówiliśmy w "Ekspresie Jedynki".
rozwiń zwiń