"Będę siłą" – reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2020 10:00
Ma ciepłą barwę głosu, wielki uśmiech i jest pewna siebie. Na scenie po raz pierwszy stanęła 7 lat temu, a ma zaledwie... 10 lat. Za kilka tygodni Ala Tracz weźmie udział w Eurowizji Junior i zmierzy się z rywalami z całej Europy. 
Audio
Ala Tracz powalczy o wygraną w Eurowizji Junior 29 listopada 2020 r.
Ala Tracz powalczy o wygraną w Eurowizji Junior 29 listopada 2020 r. Foto: TVP

O wielkiej muzycznej karierze śni wielu. W I Konkursie Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom nadesłano blisko 700 zgłoszeń. Jedną z laureatek konkursu jest Ala Tracz, uzdolniona wokalistka z Lubelszczyzny. Ma ciepłą barwę głosu, wielki uśmiech i jest pewna siebie. Na scenie po raz pierwszy stanęła 7 lat temu, a ma zaledwie... 10 lat. Za kilka tygodni Ala weźmie udział w Eurowizji Junior i zmierzy się z rywalami z całej Europy. Jak rodzice i trenerzy wokalni pomagają jej w przygotowaniach do tego występu? Jak sprostać oczekiwaniom publiczności?

W reportażu wystąpili m.in.: Anna Tracz, Krzysztof Tracz, Roksana Węgiel, Daria Druzgała (Polskie Radio Dzieciom), Agata Steczkowska, Mateusz Szymkowiak, Adam Czapla.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu Antoniego Rokickiego "Będę siłą" na antenie radiowej Trójki 12 listopada ok. godz. 14.10.