X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Choinki Jedynki 2012 - konkurs rusza

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2012 11:00
Po raz 11 Pierwszy Program Polskiego Radia organizuje konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum pod hasłem "Magia świąt".
Choinki Jedynki 2012 - konkurs rusza
Foto: PR

Pieniądze zebrane z licytacji - rysunków, malowanek, wyklejanek, wydzieranek i kolaży wykonanych przez dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych zostaną przeznaczone na wyposażenie ośrodka terapeutycznego „Dolina Słońca” prowadzonego przez Fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko".

Do 25 listopada 2012r czekamy dzieła wykonane własnoręcznie przez młodych artystów z załączoną zgodą rodziców na prezentowanie pracy (formularze w załączniku nr 1 i nr 2).

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku szkolnym (Szkoła Podstawowa i Gimnazjum) do namalowania własnej wizji magii świąt, świątecznych symboli, nastroju. Prace oceniać będzie jury w składzie: prof. Danuta Kołwzan – Nowicka (artystka malarz, grafik i pedagog), dr Katarzyna Kasia (filozof, estetyk i pedagog) oraz prof. Franciszek Maśluszczak (artysta malarz, pedagog).  

 

Nasz adres:

Polskie Radio Program I 

Aleja Niepodległości 77

00-977 Warszawa

z dopiskiem  „Choinki Jedynki”.
Najpiękniejsze obrazki (20 wykonanych przez uczniów i 12 przez podopiecznych Fundacji) zostaną zlicytowane na rzecz Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko.   
Technika prac dowolna. Format  prac:  od A-4 do A0.

Jury nie ocenia prac przestrzennych, zniszczonych w transporcie, szablonów.

------------------------------------------------------------------------

Tu znajdziesz regulamin konkursu "Choinki Jedynki"

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak