Choinki Jedynki ruszyły pełną parą

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2012 19:52
- Mamy już kilka prac konkursowych i znowu dzieci zaskakują nas swoją wyobraźnią - powiedziała Małgorzata Kownacka, koordynator konkursu i charytatywnej akcji Programu Pierwszego Polskiego Radia.
Audio
Prace zgłaszane do konkursu mogą być wykonane w dowolnej technice
Prace zgłaszane do konkursu mogą być wykonane w dowolnej technice Foto: Glow Images/East News

Już po raz 11. radiowa Jedynka organizuje konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów pod hasłem "Magia świąt". Najlepsze prace zgłoszone w ramach konkursu "Choinki Jedynki” będą nagrodzone, a pieniądze zebrane z ich licytacji trafią na wyposażenie ośrodka terapeutycznego "Dolina Słońca”, prowadzonego przez Fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko".
Chociaż do świąt jeszcze daleko, najmłodsi już przysyłają prace. - Urzekł mnie obrazek pewnego sześciolatka, ale nie mogę nic więcej powiedzieć, bo o wszystkim zdecydują jurorzy - zdradziła w Jedynce Małgorzata Kownacka.  

>> CZYTAJ WIĘCEJ O AKCJI RADIOWEJ JEDYNKI

/

Koordynatorka akcji zaznacza, że prace nie muszą być malowane. - Robimy też wycinanki, wyklejani... to, co nam w duszy gra, jest możliwe. Ostrzegam jednak, że najgorzej wypadają wyroby z waty i kaszy, bo zwykle cierpią w transporcie i docierają do nas zniszczone - dodała koordynatorka akcji.
Prace zgłoszone do konkursu będziemy prezentować już od 19 listopada.
ei

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Anna Dymna o "Choinkach Jedynki": dajmy szansę talentom

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2012 12:27
Świąteczna Akcja Charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia wystartowała już po raz jedenasty. Tegoroczny cel to pomoc podopiecznym Fundacji "Mimo wszystko”.
rozwiń zwiń