X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Choinki Jedynki ruszyły pełną parą

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2012 19:52
- Mamy już kilka prac konkursowych i znowu dzieci zaskakują nas swoją wyobraźnią - powiedziała Małgorzata Kownacka, koordynator konkursu i charytatywnej akcji Programu Pierwszego Polskiego Radia.
Audio
Prace zgłaszane do konkursu mogą być wykonane w dowolnej technice
Prace zgłaszane do konkursu mogą być wykonane w dowolnej technice Foto: Glow Images/East News

Już po raz 11. radiowa Jedynka organizuje konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów pod hasłem "Magia świąt". Najlepsze prace zgłoszone w ramach konkursu "Choinki Jedynki” będą nagrodzone, a pieniądze zebrane z ich licytacji trafią na wyposażenie ośrodka terapeutycznego "Dolina Słońca”, prowadzonego przez Fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko".
Chociaż do świąt jeszcze daleko, najmłodsi już przysyłają prace. - Urzekł mnie obrazek pewnego sześciolatka, ale nie mogę nic więcej powiedzieć, bo o wszystkim zdecydują jurorzy - zdradziła w Jedynce Małgorzata Kownacka.  

>> CZYTAJ WIĘCEJ O AKCJI RADIOWEJ JEDYNKI

/

Koordynatorka akcji zaznacza, że prace nie muszą być malowane. - Robimy też wycinanki, wyklejani... to, co nam w duszy gra, jest możliwe. Ostrzegam jednak, że najgorzej wypadają wyroby z waty i kaszy, bo zwykle cierpią w transporcie i docierają do nas zniszczone - dodała koordynatorka akcji.
Prace zgłoszone do konkursu będziemy prezentować już od 19 listopada.
ei

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Anna Dymna o "Choinkach Jedynki": dajmy szansę talentom

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2012 12:27
Świąteczna Akcja Charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia wystartowała już po raz jedenasty. Tegoroczny cel to pomoc podopiecznym Fundacji "Mimo wszystko”.
rozwiń zwiń