Choinki Jedynki ruszyły pełną parą

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2012 19:52
- Mamy już kilka prac konkursowych i znowu dzieci zaskakują nas swoją wyobraźnią - powiedziała Małgorzata Kownacka, koordynator konkursu i charytatywnej akcji Programu Pierwszego Polskiego Radia.
Audio
Prace zgłaszane do konkursu mogą być wykonane w dowolnej technice
Prace zgłaszane do konkursu mogą być wykonane w dowolnej technice Foto: Glow Images/East News

Już po raz 11. radiowa Jedynka organizuje konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów pod hasłem "Magia świąt". Najlepsze prace zgłoszone w ramach konkursu "Choinki Jedynki” będą nagrodzone, a pieniądze zebrane z ich licytacji trafią na wyposażenie ośrodka terapeutycznego "Dolina Słońca”, prowadzonego przez Fundację Anny Dymnej "Mimo wszystko".
Chociaż do świąt jeszcze daleko, najmłodsi już przysyłają prace. - Urzekł mnie obrazek pewnego sześciolatka, ale nie mogę nic więcej powiedzieć, bo o wszystkim zdecydują jurorzy - zdradziła w Jedynce Małgorzata Kownacka.  

>> CZYTAJ WIĘCEJ O AKCJI RADIOWEJ JEDYNKI

/

Koordynatorka akcji zaznacza, że prace nie muszą być malowane. - Robimy też wycinanki, wyklejani... to, co nam w duszy gra, jest możliwe. Ostrzegam jednak, że najgorzej wypadają wyroby z waty i kaszy, bo zwykle cierpią w transporcie i docierają do nas zniszczone - dodała koordynatorka akcji.
Prace zgłoszone do konkursu będziemy prezentować już od 19 listopada.
ei

Czytaj także

Anna Dymna o "Choinkach Jedynki": dajmy szansę talentom

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2012 12:27
Świąteczna Akcja Charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia wystartowała już po raz jedenasty. Tegoroczny cel to pomoc podopiecznym Fundacji "Mimo wszystko”.
rozwiń zwiń