X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Choinki Jedynki 2013. Najważniejsza licytacja dopiero nadchodzi!

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2013 14:00
Wielki finał XII akcji i aukcji charytatywnej Pierwszego Programu Polskiego Radia "Choinki Jedynki" nastąpi w czwartek 12 grudnia. Tego dnia odbędzie się licytacja obrazków wykonanych przez dzieci.
Audio
  • Agnieszka Kunikowska i Daniel Wydrych zapraszają na finał akcji Choinki Jedynki - 12 grudnia od 8 rano!
Licytację prac dzieci 12 grudnia na antenie Jedynki poprowadzą Agnieszka Kunikowska i Daniel Wydrych
Licytację prac dzieci 12 grudnia na antenie Jedynki poprowadzą Agnieszka Kunikowska i Daniel WydrychFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio

Finałowa licytacja zostanie przeprowadzona w czwartek 12 grudnia w godzinach 8.00 - 19.30. Na kupców czekać będą 32 prace. 20 z nich wybrało jury konkursu "Choinki Jedynki 2013" spośród prac nadesłanych przez dzieci i młodzież w wieku gimnazjalnym.

Na aukcję wystawionych zostanie również 6 prac wykonanych przez podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz 6 autorstwa podopiecznych Stowarzyszenia Debra Polska "Kruchy Dotyk".

Cena wywoławcza każdego obrazka wyniesie 100 złotych.

Choinki Jedynki. Szczegóły akcji >>>

Pieniądze zabrane podczas aukcji zostaną przekazane Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" na dalsze wyposażanie ośrodka "Dolina Słońca" (sali rehabilitacyjnej, pracowni rękodzieła artystycznego oraz zakup materiałów niezbędnych do prowadzenia terapii i zajęć) oraz Stowarzyszeniu Debra Polska "Kruchy Dotyk", które skupia osoby cierpiące na niezwykle rzadką chorobę genetyczną Empidermolysis Bullosa. Na ten cel trafią również pieniądze z licytacji prac znanych osób, które od 2 do 8 grudnia organizowane były w różnych miastach Polski oraz na antenie radiowej Jedynki.

Zobacz jak przebiegały kolejne licytacje prac gwiazd i sprawdź ich wyniki:

2 grudnia w Gnieźnie >>>

3 grudnia w Uniejowie >>>

4 grudnia w Zamościu >>>

5 grudnia w Tarnobrzegu >>>

6 grudnia w Jaśle >>>

7 grudnia w Białej Podlaskiej >>>

8 grudnia w Warszawie >>>

Do słuchania i udziału w finałowej licytacji w ramach akcji "Choinki Jedynki 2013" zapraszamy w czwartek 12 grudnia w godzinach 8.00 - 19.30.

/

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Choinki Jedynki 2013. Licytacje prac Gwiazd - dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2013 06:00
Od 2 do 8 grudnia w siedmiu miastach Polski będzie można wylicytować prace, jakie wykonali dla nas Przyjaciele Jedynki - ludzie kultury, sztuki, nauki i sportu. Zaś 12 grudnia na antenie radiowej Jedynki wielka licytacja prac nadesłanych przez dzieci na nasz konkurs.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Owsiak o Choinkach Jedynki: dziękuję wszystkim, którzy biorą udział w takich akcjach

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2013 22:03
Podczas trzeciej licytacji prac znanych Polaków, którzy przyłączyli się do akcji charytatywnej Choinki Jedynki, obraz Jurka Owsiak została wylicytowany za 3 tysiące złotych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Dymna: w Jedynce dzieją się rzeczy niesamowite

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2013 19:43
Od 2 grudnia w radiowej Jedynce trwają niezwykłe licytacje obrazów i prac plastycznych, które znani Polacy przygotowali specjalnie na akcję Choinki Jedynki. - To prawdziwe cuda - mówi Anna Dymna.
rozwiń zwiń