Komentarz dnia: pedofilia jako temat polskiej polityki i proces Tomasza Arabskiego

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 17:06
Sprawę problemu pedofilii jako tematu polskiej polityki oraz wątek procesu Tomasza Arabskiego komentowali: Jacek Ożóg (TV Republika) oraz Tomasz Truskawa (Stowarzyszenie Wolnego Słowa).
Audio

Rozmowę prowadził Witold Gadowski.

Zapraszamy do słuchania i oglądania.

ans

Czytaj także

Komentarz dnia: amerykańska ustawa 447 i film braci Sekielskich

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2019 16:49
O odwołaniu wizyty izraelskiej delegacji w Polsce i filmie o molestowanie nieletnich przez księży mówili Tomasz Krzyżak ("Rzeczpospolita") i Cezary Krysztopa ("Tygodnik Solidarność").
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rzecznik prezydenta Błażej Spychalski: trzeba skupić się na ofiarach pedofilii

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 09:01
- Powinniśmy się skupić na ofiarach pedofilii, którym trzeba pomagać. Mam wrażenie, że ten problem jest zupełnie pomijany - powiedział rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. - Wiele osób zamiast tego frontalnie atakuje Kościół - dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Są ludzie, którzy chcą zniszczenia Kościoła". P. Jaki skomentował wypowiedź M. Szczerby

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 11:55
- Są ludzie, którzy chcą zniszczenia Kościoła, zniszczenia chrześcijaństwa i wykorzystują te ewidentne błędy Kościoła do tego, żeby rozszerzać odpowiedzialność na cały Kościół - powiedział wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki w Polskim Radiu. Odniósł się w ten sposób do słów Michała Szczerby z PO, który stwierdził, że "żaden ksiądz w domu emeryta nie może spać spokojnie, ponieważ przyjdziemy po niego".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Tylko nie mów nikomu" - film braci Sekielskich. Komentarze polityków

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 15:00
- Nie ma taryfy ulgowej dla pedofilów. Film braci Sekielskich to atak na pedofilię, a nie na Kościół - powiedział w Polskim Radiu 24 Paweł Pudłowski, poseł Nowoczesnej. Do tematu odniół się również Jerzy Jachnik, poseł Kukiz'15.
rozwiń zwiń