Komentarz dnia: wypowiedź Rafała Grupińskiego, problem pedofilii, publikacja artykułu ws. Mateusza Morawieckiego

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2019 17:14
O wypowiedzi polityka Rafała Grupińskiego na temat związków partnerskich, problemie pedofilii w różnych środowiskach oraz o publikacji artykułu w "Gazecie Wyborczej" ws. kupna działki przez premiera Morawieckiego mówili: Tomasz Sakiewicz ("Gazeta Polska", TV Republika) i Tomasz Truskawa (Stowarzyszenie Wolnego Słowa). 
Audio

Rozmowę prowadził Witold Gadowski. 

Zapraszamy do słuchania i oglądania.

ans


Czytaj także

Komentarz dnia: pedofilia jako temat polskiej polityki i proces Tomasza Arabskiego

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2019 17:06
Sprawę problemu pedofilii jako tematu polskiej polityki oraz wątek procesu Tomasza Arabskiego komentowali: Jacek Ożóg (TV Republika) oraz Tomasz Truskawa (Stowarzyszenie Wolnego Słowa).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Komentarz dnia: atak na Marka Magierowskiego, oświadczenie arcybiskupa Głódzia, raport Amber Gold

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2019 16:22
O ataku na ambasadora RP w Izraelu Marka Magierowskiego, oświadczeniu arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia oraz o końcowym raporcie przedstawionym przez komisję ds. Amber Gold mówili: Marek Król (komentator niezależny) i Tomasz Żółciak ("Dziennik Gazeta Prawna"). 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Komentarz dnia: pedofilia i wygrana Polski z KE

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2019 16:34
O sejmowej debacie o pedofilii, w tym zaostrzeniu kar, możliwości powołania komisji, która badałaby przypadki pedofilii wśród księży oraz o wygranej Polski z Komisją Europejską przed Trybunałem Sprawiedliwości debatowali Michał Kolanko ("Rzeczpospolita") i Paweł Badzio ("Gazeta obywatelska").
rozwiń zwiń