"Komentarz Dnia": wybory prezydenckie, Andrzej Duda, rodzina, antypolonizm

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2020 16:05
Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli Miłosz Manasterski ("Agencja Informacyjna") i Jarosław Włodarczyk ("Press Club"). Publicyści dyskutowali m.in. o zbliżających się wyborach prezydenckich, szansach Andrzeja Dudy na reelekcję i kandydacie Konfederacji, a także o postępowaniu dyscyplinarnym wszczętym na Uniwersytecie Śląskim wobec prof. Ewy Budzyńskiej po wykładzie o tradycyjnym modelu rodziny oraz o walce rządu z antypolonizmem.
Audio
  • Wybory prezydenckie 2020, postępowanie dyscyplinarne za wykład o tradycyjnej rodzinie, antypolonizm (Jedynka/ Komentarz Dnia)
Audio
  • Wybory prezydenckie 2020, postępowanie dyscyplinarne za wykład o tradycyjnej rodzinie, antypolonizm (Jedynka/ Komentarz Dnia)

Rozmowę prowadził Paweł Lisicki.

>>>[CZYTAJ RÓWNIEŻ] Kolejne audycje Programu 1 PR już nie tylko na antenie, ale także w internecie!

DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Komentarz Dnia": Szymon Hołownia, prawybory w PO

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2019 15:57
Gośćmi "Komentarza Dnia" byli: Piotr Semka ("Do Rzeczy") i Mateusz Baczyński ("Onet"). Publicyści dyskutowali m.in. o decyzji Szymona Hołowni o starcie w wyborach prezydenckich, a także o debacie prawyborczej w Platformie Obywatelskiej, w której uczestniczyli Jacek Jaśkowiak i Małgorzata Kidawa-Błońska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Komentarz dnia": KE i sędziowie, kandydatura M. Kidawy-Błońskiej

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2019 16:00
Gościem "Komentarza Dnia" był Krzysztof Wołodźko ("Gazeta Polska"). Publicysta mówił m.in. o projekcie PiS w sprawie dyscyplinowania sędziów, który Komisja Europejska przeanalizuje pod kątem zgodności z unijnymi zasadami, a także o starcie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w przyszłorocznych wyborach prezydenckich.
rozwiń zwiń