"Komentarz dnia": prof Małgorzata Manowska powołana na I Prezesa SN

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2020 16:13
Bogumił Łoziński ("Gość niedzielny") i Jacek Karnowski (tygodnik "Sieci") komentowali powołanie przez prezydenta Andrzeja Dudę prof. Małgorzatę Manowską na I Prezesa Sądu Najwyższego oraz o wyborach prezydenckich, w tym pogłoskach o możliwej kolejnej zmianie kandydata Platformy Obywatelskiej i procedowaniu przez Senat ustawy o wyborach.
Audio
Maciej Kożuszek
Maciej KożuszekFoto: Wojciech Kusiński / PR

Rozmawiał Maciej Kożuszek.

***

Tytuł audycji: Komentarz dnia 

Prowadził: Maciej Kożuszek

Goście: Bogumił Łoziński ("Gość niedzielny") i Jacek Karnowski (tygodnik "Sieci")

Data emisji: 26.05.2020 

Godzina emisji: 15.32

ag


Czytaj także

"Komentarz dnia": wybory prezydenckie, PO, Rafał Trzaskowski

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2020 15:53
Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli: Adrian Stankowski ("Gazeta Polska") i Agaton Koziński ("Polska The Times"). Publicyści dyskutowali m.in. o podejściu Platformy Obywatelskiej do wyborów prezydenckich i głównym celu Rafała Trzaskowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Komentarz dnia": Sąd Najwyższy, kary za znieważanie policjantów, mikroprzedsiębiorcy

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2020 16:01
Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli: Paweł Badzio ("Gazeta Obywatelska") i Eliza Olczyk ("Tygodnik Wprost"). Publicyści dyskutowali m.in. o wznowieniu obrad w Sądzie Najwyższym oraz zbyt małych - zdaniem szefa MSWiA - karach za znieważanie policjantów, a także o apelu do Rafała Trzaskowskiego w sprawie przyspieszenia rozpatrywania wniosków dotyczących pożyczek dla mikroprzedsiębiorców w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Komentarz dnia" o mianowaniu I Prezesa Sądu Najwyższego

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2020 15:58
Marcin Piasecki ("Rzeczpospolita") i Jakub Pacan (tygodnik "Solidarność") o mianowaniu przez prezydenta Andrzeja Dudę prof. Małgorzaty Manowskiej na stanowisko I Prezesa Sądu Najwyższego oraz o przewodniczącym Komisji Wolności Obywatelskich w Parlamencie Europejskim, która znów ma się zająć Polską.
rozwiń zwiń