"Komentarz dnia" o kampanii wyborczej

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2020 16:21
Marcin Piasecki "Rzeczpospolita" i Marcin Bąk "Telewizja Republika" ocenili zapowiedź złożenia przez sztab wyborczy Andrzeja Dudy pozwu sądowego przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu o rzekome kłamstwo podczas wiecu wyborczego, a szczególnie odmowę ujawnienia przedmiotu pozwu. Zastanawiali się również nad tym, na ile poparcie w drugiej turze wyborów przez innych opozycyjnych kandydatów kandydata opozycji przełoży się na wzrost liczby głosów dla niego. Mówili również o planowanej wizycie prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych i zapowiedzi zniesienia ograniczeń w liczbie pasażerów w samolotach.
Henryk Szrubarz
Henryk Szrubarz Foto: W. Kusiński/Polskie Radio

Posłuchaj

10:30 2020_06_19 15_31_24_PR1_komentarz_dnia.mp3 "Komentarz Dnia"o wyborach prezydenckich i zapowiedzi złożenia pozwu przeciwko Rafałowi Trzaskowskiemu (Jedynka)

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Tytuł audycji: Komentarz dnia 

Prowadził: Henryk Szrubarz

Goście: Marcin Piasecki ("Rzeczpospolita"), Marcin Bąk ("Telewizja Republika")

Data emisji: 19.06.2020 

Godzina emisji: 15.31

ag

Czytaj także

"Komentarz dnia": amerykańscy żołnierze, Rafał Trzaskowski i LGBT

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2020 15:55
Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli: Paweł Badzio ("Gazeta Obywatelska") i Adam Buła ("Polska The Times"). Publicyści dyskutowali m.in. o wycofaniu z Niemiec części amerykańskiej armii, a także o deklaracjach Rafała Trzaskowskiego wobec środowisk LGBT.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Komentarz dnia": spotkanie Duda-Trump, kampania wyborcza, debata kandydatów

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2020 15:47
Gośćmi Programu 1 Polskiego Radia byli: Marek Król ("Tygodnik Sieci") i Michał Kolanko ("Rzeczpospolita"). Publicyści dyskutowali m.in. o planowanym spotkaniu Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem i relacjach polsko-amerykańskich, a także o trwającej kampanii prezydenckiej oraz wieczornej debacie kandydatów startujących w zbliżających się wyborach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Komentarz dnia": planowana wizyta Andrzeja Dudy w USA

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2020 16:22
Edyta Hołdyńska (tygodnik "Sieci") i Tomasz Truskawa (Stowarzyszenie Wolnego Słowa) dyskutowali o celach zapowiadanej wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych. Przypomnieli dotychczasowe efekty współpracy polsko-amerykańskiej i zastanawiali się, czy ta współpraca utrzymałaby się na takim poziomie jak teraz, gdyby prezydentem został np. Rafał Trzaskowski. 
rozwiń zwiń