X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Pomarański: prezydent podjął dobrą decyzję

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2020 09:16
Gość Programu 1 Polskiego Radia mówił m.in. o decyzji Andrzeja Dudy, który poinformował we wtorek, że nie poleci 23 stycznia do Izraela na wydarzenie organizowane w związku z 75. rocznicą wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau.

Prezydent Andrzej Duda otrzymał zaproszenie na uroczystości. Organizatorzy nie przewidzieli jednak jego wystąpienia, w odróżnieniu od przedstawicieli Izraela, Rosji, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

- W całej tej układance, decyzja którą podjął Andrzej Duda była jedyną możliwą. To dobra decyzja. Obecność w Izraelu polskiego prezydenta, który może co najwyżej wysłuchać wystąpień przywódców innych krajów - z których część miała aktywny udział w Holokauście i tam występuje z tej okazji - i nie mogącego zabrać głosu poniekąd by uwiarygodniała ten przekaz. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest jasne stanowisko: ze względu na sytuację nie pojawię się tam - mówi w "Komentarzu poranka" politolog i specjalista ds. marketingu politycznego Andrzej Pomarański. 

Z gościem Jedynki, który mówił także o amerykańsko-irańskim konflikcie oraz marszałku Tomaszu Grodzkim rozmawiał Grzegorz Jankowski. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo. 

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak