Prof. Henryk Domański: Kidawa-Błońska to kandydatka, która czeka na wsparcie

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2020 09:30
W "Komentarzu poranka" prof. Henryk Domański ocenia szanse opozycji w wyborach prezydenckich, a także postawę Platformy Obywatelskiej i jej kandydatki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.
Audio
  • Prof. Henryk Domański o szansach opozycji i Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w wyborach prezydenckich (Komentarz dnia/Jedynka)
Audio
  • Prof. Henryk Domański o szansach opozycji i Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w wyborach prezydenckich (Komentarz dnia/Jedynka)

Rozmawiała Katarzyna Gójska.

ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Hołownia poparł decyzję prezydenta ws. obchodów w Izraelu. "Nie mógłby skontrować kłamstw"

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2020 07:00
Szymon Hołownia poparł w sobotę decyzję Andrzeja Dudy w sprawie niejechania do Izraela na obchody 75. rocznicy wyzwolenia Auschwitz. - Głos będzie tam zabierał prezydent Putin i być może będzie przedstawiał swoją zakłamaną wizję historii, a polski prezydent nie mógłby tego skontrować - mówił kandydat na prezydenta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śmiszek o Biedroniu: Polacy lubią szczerych ludzi

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2020 08:44
- 19 stycznia w Słupsku odbędzie się konwencja, na której trzy partie oficjalnie obwieszczą "urbi et orbi", że Robert Biedroń będzie kandydatem postępowych europejskich sił w Polsce na urząd prezydenta - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Krzysztof Śmiszek, poseł Wiosny. 
rozwiń zwiń