X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Pomarański: Robert Biedroń robi rebranding polityczny

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2020 09:30
Ekspert w dziedzinie komunikacji i Public Relations ocenił na antenie Programu 1 Polskiego Radia, że Robert Biedroń "próbuje się spozycjonować jako najpoważniejszy kandydat po stronie opozycyjnej, który może rywalizować z Małgorzatą Kidawą-Błońską". 

-  Robert Biedroń robi rebranding polityczny, chce się inaczej spozycjonować na potrzeby wyborów - ocenił w radiowej Jedynce Andrzej Pomarański. 

Robert Biedroń powiedział wcześniej na antenie Programu 1 Polskiego Radia, że wystawienie jego kandydatury do fotela prezydenta poprzedziły dogłębne analizy. Powoływał się na głosy części ankietowanych, według których obecny prezydent "nie do końca rozumie co się dzieje na świecie i nie uczestniczy w światowych dyskusjach". Jak mówił, w badaniach pojawiło się też oczekiwanie, że prezydent będzie rozumiał Polki i Polaków mieszkających w mniejszych miejscowościach i "będzie miał doświadczenie tak zwanej ulicy, małego miasta, a nie tylko elity". Robert Biedroń przekonywał, że właśnie on jest takim kandydatem.

Jego start w tegorocznych wyborach Lewica ogłosiła w niedzielę na konwencji w Słupsku.

Z Andrzejem Pomarańskim rozmawiała Katarzyna Gójska. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo. 

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Biedroń: równość w każdej kwestii jest wyznacznikiem naszej europejskości

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2020 08:37
- Przedstawię propozycje, które doprowadzą do tego, że ludzie będą mieli w naszym kraju równe szanse. Nikt nie będzie zostawał z tyłu - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Robert Biedroń, kandydat Lewicy na prezydenta RP.
rozwiń zwiń