Prof. Domański: zaangażowanie Tuska może wpłynąć negatywnie na kampanię Kidawy-Błońskiej

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2020 09:44
W piątek (21.02) przewodniczący PO Borys Budka poinformował, że Donald Tusk zaangażuje się w kampanię prezydencką Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Szef Europejskiej Partii Ludowej i były premier spotkał się z kandydatką PO na prezydenta i zapowiedział, że być może będzie uczestniczył w konwencji wyborczej PO zaplanowanej na ostatni dzień lutego. 
Audio
Henryk Domański
Henryk DomańskiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Gość "Komentarza poranka" w "Sygnałach dnia" mówił o bieżącej sytuacji na polskiej scenie politycznej przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi. 

Rozmawiała Katarzyna Gójska. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonych nagrań. 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prof. Domański: postawiłbym Kidawie-Błońskiej dwójkę

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2020 09:20
- Małgorzata Kidawa-Błońska robi wrażenie, jakby się nauczyła na pamięć. Jak przyjdzie na egzamin studentka i mówi na pamięć to dostanie dwójkę. Ja bym jej dwójkę postawił - mówi prof. Henryk Domańskim w "Komentarzu poranka" w Programie 1 Polskiego Radia. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak zaangażowanie Donalda Tuska wpłynie na notowania kandydatki KO? Ekspert: paradoksalna sytuacja

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2020 20:45
Donald Tusk ma zaangażować się w kampanię wyborczą Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Politycy Koalicji Obywatelskiej uważają, że pomoże to kandydatce KO, odmiennego zdania są przedstawiciele PiS. - Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Obie tury wyborów, a zanosi się, że dojdzie do drugiej, kierują się zupełnie inną logiką - mówi politolog dr hab. Rafał Chwedoruk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tusk spotkał się z Kidawą-Błońską. Zadeklarował "pełną gotowość bojową"

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2020 13:05
Szef Europejskiej Partii Ludowej i b. premier Donald Tusk spotkał się z kandydatką PO na prezydenta Małgorzatą Kidawą-Błońską. "Zameldowałem pani marszałek pełną gotowość bojową" - napisał na Twitterze.
rozwiń zwiń