Dr Anusz: Donald Trump, aby wygrać, musi przyspieszyć swoją kampanię wyborczą

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2020 09:33
Gość "Komentarza poranka" w "Sygnałach dnia" mówił o zbliżających się wyborach prezydenckich USA oraz o sytuacji na Białorusi, gdzie dochodzi do masowych protestów w związku ze zwycięstwem w wyborach urzędującego prezydenta, Aleksandra Łukaszenki. 
Dr Andrzej Anusz
Dr Andrzej AnuszFoto: Wojciech Kusiński / PR

Posłuchaj
06:20 Komentarz poranka 13.08.mp3 Komentarz poranka 13.08.2020 r. (Jedynka)

11 sierpnia 2020 roku Joe Biden ogłosił Kamalę Harris swoją kandydatką na urząd wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych w wyborach prezydenckich w 2020 roku. To pierwsza czarnoskóra kobieta, która została wskazana jako kandydatka na ten urząd przez jedną z dwóch największych amerykańskich partii w rywalizacji o Biały Dom.

Czytaj także:


Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

Rozmawiał Krzysztof Świątek.

ans 

Czytaj także

Wybory w USA w innym terminie? Piotrowski: prezydent nie ma takiej mocy

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2020 18:40
- Kongres owszem miałby taką możliwość, aby wymusić na stanach przełożenie wyborów, ale jest to bardzo trudna operacja - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Mateusz Piotrowski z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych, które zaplanowano na początek listopada, mogą odbyć się w innym terminie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sekretarz stanu USA: wybory na Białorusi nie były wolne ani uczciwe

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2020 00:24
Sekretarz stanu USA Mike Pompeo oznajmił w poniedziałek, że wybory na Białorusi "nie były wolne ani uczciwe". "Zdecydowanie potępiamy przemoc stosowaną nadal wobec protestujących i zatrzymywanie zwolenników opozycji" - napisał w oświadczeniu szef dyplomacji USA.
rozwiń zwiń