X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Środki unijne na wspieranie innowacyjności małych i średnich firm w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2013 09:16
Polska zajmuje jedno z ostatnich miejsc w Europie pod względem innowacyjności gospodarki. Zaledwie 28% naszych firm prowadzi jakąkolwiek działalność innowacyjną, podczas gdy średnia w Unii Europejskiej wynosi 52%.
Audio
  • Środki unijne na wspieranie innowacyjności małych i średnich firm w Polsce
Środki unijne na wspieranie innowacyjności małych i średnich firm w Polsce
Foto: Glow Images/East News

W roku przyszłym rozpocznie się realizacja kolejnego programu unijnego na rzecz konkurencyjności i innowacji firm, a w nim do wydania będzie ponad 2 mld euro.

Zanim jednak zaczniemy dzielić nowe pieniądze między małe i średnie firmy, należałoby wyciągnąć wnioski z lat poprzednich – uważa Łukasz Krajnow z Pracodawców RP. – Należy otworzyć się na możliwość wspierania projektów małych i średnich przedsiębiorstw o wyższym poziomie ryzyka. W poprzedniej perspektywie raczej inwestowano bezpiecznie. Ponadto, należy położyć nacisk na to, aby liderami projektów były przedsiębiorstwa, nie wyłącznie sektor nauki, gdyż to w tych przedsiębiorstwach innowacje będą następnie wdrażane. Nie należy też wspierać wyłącznie przedsiębiorstw posiadających na koncie sukcesy w poprzedniej perspektywie programowej.

Do tego tematu wrócimy w popołudniowym magazynie gospodarczym po godzinie 16:40.


Przygotowała Halina Lichocka

''

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak