Radio w salonie
Polskie RadioJak zmieniał się polski humor rysunkowy na przestrzeni dekad? Tłumaczy Paweł Połoski. O pisaniu biografii osób z "drugiego planu" Aleksandra Gąsowska.
Radio w salonie
Radio w salonie
Jak zmieniał się polski humor rysunkowy na przestrzeni dekad? Tłumaczy Paweł Połoski. O pisaniu biografii osób z "drugiego planu" Aleksandra Gąsowska.

26.04.2026

43:09

Opis audycji

W niedzielne południe spotykamy się ze znanymi postaciami świata kultury, muzealnikami, literatami i naukowcami, żeby powspominać, posłuchać poezji i opowiedzieć o aktualnych wydarzeniach kulturalnych. Czasem w naszym salonie bywa nostalgicznie, czasem zabawnie, ale dzięki naszym gościom zawsze jest ciekawie. Emisja: niedziela, godz. 12-13. Zapraszają A. Stempniak i Rafał Sławoń. Audycja realizowana z Ogrodu Botanicznego w Warszawie.