W jubileuszowym roku 300-lecia kanonizacji św. Stanisława Kostki, już 4 lipca z Wiednia wyruszy niezwykła pielgrzymka śladami patrona Polski. Przez dziesięć tygodni uczestnicy będą przemierzać trasę prowadzącą do Rzymu, nawiązując do drogi, którą przed wiekami pokonał młody jezuita, podążając za głosem powołania. Opowiadamy o tej niezwykłej inicjatywie, podejmowanej w 300. rocznicę kanonizacji świętego. To nie tylko pielgrzymowanie przez kolejne kraje Europy, ale przede wszystkim modlitwa w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych oraz wszystkich młodych ludzi poszukujących swojej życiowej drogi. Dlaczego właśnie dziś warto wracać do świadectwa św. Stanisława Kostki? Jak jego odwaga, determinacja i wierność mogą inspirować współczesnych? O tym rozmawiamy w "Śladach na piasku".
Wszystkie odcinki