Karaś i Zamilska. Kogo kocha dziewczyna z basem w głowie?

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2016 11:12
Kuba Karaś przesłucha Natalię Zamilską - producentkę i jedną z najciekawszych postaci współczesnej muzyki elektronicznej.
Zamilska - gdziekolwiek się nie pojawia, natychmiast jest doceniana, a jej koncerty przyciągają tłumy
Zamilska - gdziekolwiek się nie pojawia, natychmiast jest doceniana, a jej koncerty przyciągają tłumyFoto: Ola Bydlowska i Piotr Matejkowski

Zrobiło się o niej głośno jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty "Untune". Dziś Natalia Zamilska ma na swoim koncie dwa albumy. Ten najnowszy - "Undone" - ukazał się w lutym tego roku i otrzymał doskonałe recenzje - nie tylko od polskich dziennikarzy.

W "Oceanarium" artystka opowie o muzycznych inspiracjach i zaprezentuje najbardziej przebojowe piosenki ze swojego odtwarzacza. Czy to możliwe, żeby specjalistka od brudnych i mrocznych dźwięków słuchała Rihanny?

***

Na audycję "Oceanarium" zapraszamy w czwartek (14.07) w godz. 22.00 - 00.00. Program poprowadzi Jakub Karaś.

kul/kd


Czytaj także

Kaja Czulewicz: nie śpiewam piosenek o miłości

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2015 14:30
- Życie z muzyką jest lekkie, łatwe i przyjemne - mówi Kaja Czulewicz. Wokalistka promuje właśnie nowy singiel "Więcej".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Patree C - namaszczony przez Róisín Murphy

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2015 09:00
Mieć premierę swoich piosenek w obecność modelki Anji Rubik i wokalistki Róisín Murphy to marzenie każdego muzyka. Patree C właśnie je zrealizował.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Agata Dziarmagowska - nowa idolka młodego pokolenia

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2015 14:00
Muzykalna 18-latka wzięła udział w dwóch programach typu talent show. Żadnego nie wygrała, ale zdobyła rzeszę fanów i podpisała kontrakt na wydanie płyty.
rozwiń zwiń