Ostatnia aktualizacja: 21.10.2016 08:10
Poranny przegląd sportowy - 21 października 2016.
Daria Pikulik
Daria Pikulik Foto: Darek Matyja

Dwa dni mistrzostw Europy w kolarstwie torowym za nami i mamy już trzy medale. Wczoraj nasi reprezentanci stawali na podium dwukrotnie. Złoto wywalczyła drużyna sprinterów w finale pokonując silny zespół Brytyjczyków. O tytule zadecydowało 187 tysięcznych sekundy. We Francji cieszyli się panowie - cieszyły się też i panie, które w wyścigu drużynowym na 4 km zdobyły tytuł wicemistrzowski, przegrywając walkę o złoto z Włoszkami.

We Francji mamy już 3 medale, bo wcześniej na podium stanął też Adrian Tekliński, natomiast coraz mniej szans medalowych mają nasi tenisiści stołowi w w mistrzostwach Europy w Budapeszcie.  W grach pojedynczych po pierwszej rundzie turnieju głównego pozostała ich już tylko trójka: Są to Jakub Dyjas, Daniel Górak i Klaudia Kusińska. Nasza jedynaczka dziś zagra w kolejnej rundzie z Chinką reprezentująca Luksemburg - Ni Xialian, która uwaga ma 53 lata...
Ale jak twierdzi Klaudia to bardzo niewygodna rywalka - "długi czop i uchwyt piórkowy, lewa ręka i świetny serwis".

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Porannego przeglądu sportowego - posłuchajcie.

Popołudniowy przegląd sportowy - 19 października 2016.

Poranny przegląd sportowy - 20 października 2016.