Section50
Section00

 

O.S.T.R. i Hades zapowiedzieli "HAO2"

23.10.2020 Nadchodzi druga odsłona kultowej kooperacji! Czytaj więcej…

Nowa remiksowa EP-ka Caribou

23.10.2020 "Suddenly Remixes" już hula na streamingach. Czytaj więcej…

Golin - Ogrody Drzewek Bonsai

22.10.2020 Kilka słów o tegorocznej płycie Golina. Czytaj więcej…

"Gdzie jest Eis?" trafił na streamingi

22.10.2020 Nadchodzi reedycja legendarnej płyty. Czytaj więcej…

Kstyk: Uchem na podziemie #38

21.10.2020 Oto, co (i kogo) warto sprawdzić w polskim rapowym undergroundzie. Czytaj więcej…

Ela Minus prezentuje "dominique"

20.10.2020 Singiel pochodzi z nadchodzącego debiutu artystki. Czytaj więcej…

Bonobo gościem Ólafura Arnaldsa

19.10.2020 "Loom" zapowiada nowy album islandzkiego muzyka. Czytaj więcej…

Piernikowski i Brodka w teledysku do "Horyzontu"

19.10.2020 Sprawdźcie intrygujący nowy klip współtwórcy duetu Syny. Czytaj więcej…
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.