MACIEJ JASTRZĘBSKI MOSKWA MAREK LEHNERT RZYM BEATA PŁOMECKA/MAGDALENA SKAJEWSKA BRUKSELA WŁODZIMIERZ PAC MIŃSK WOJCIECH SZYMAŃSKI BERLIN PAWEŁ BUSZKOKIJÓW Marek Wałkuski WASZYNGTON Małgorzata Kałuża NOWY JORK Tomasz Jędruchów PRAGA Sylwia Mróz MEKSYK Monika Trętowska SANTIAGO DE CHILE Renata Widtmann WILNO Marek Brzeziński PARYŻ Andrzej Geber STRASBURG Grzegorz Drymer/Adam Dąbrowski LONDYN Krystyna Nurczyk ZURICH Tomasz Sajewicz PEKIN Ewa Wysocka BARCELONA Jan Pachlowski CHICAGO Magda Gacyk SAN FRANCISCO Adam Czartoryski WIEDEŃ Beata Kukiel-Vraila ATENY

Najciekawsze w IAR

Premier Szydło w Budapeszcie

Premier Szydło w Budapeszcie

Polska i Węgry chcą, aby Grupa Wyszehradzka przedstawiła wspólne stanowisko w sprawach europejskich. Zapowiedzieli to premierzy Beata Szydło i Victor Orban, którzy spotkali się w Budapeszcie. Rozmawiali o problemie migracji i brytyjskim referendum na temat członkostwa w Unii Europejskiej.

Polska 6 producentem mebli na świecie

Polska 6 producentem mebli na świecie

Polska jest szóstym producentem mebli na świecie. Szacuje się, że w 2015 roku wartość eksportu z tego tytułu wyniosła blisko 9 miliardów euro. To 400 milionów więcej niż rok wcześniej. 90 procent produkcji mebli sprzedawanych jest za granicę.

Rusza kampania informacyjna stołecznej policji

Rusza kampania informacyjna stołecznej policji

Rusza kampania informacyjna stołecznej policji ostrzegająca przed naciągaczami. Chodzi o zwrócenie uwagi na coraz popularniejszą wśród przestępców metodę "na wnuczka". W warszawskich autobusach, tramwajach i metrze oraz w prasie od dziś można zobaczyć komiksy w prosty sposób objaśniające sposoby działania oszustów.

Halicki chce spotkania Komisji Weneckiej z klubami parlamentarnymi

Halicki chce spotkania Komisji Weneckiej z klubami parlamentarnymi

Platforma Obywatelska chce spotkania z przedstawicielami Komisji Weneckiej. Jej delegaci goszczą w Polsce. Mają zbadać zmiany w przepisach o Trybunale Konstytucyjnym. Andrzej Halicki z PO uważa, że z delegatami Komisji powinni też spotkać się przedstawiciele klubów parlamentarnych.

Bez komentarza

Logowanie do serwisu

login:
hasło:
 
Zaloguj się

Kup serwis!

Zadzwoń
tel: +48 22 645 33 79
lub napisz:
e-mail: zakup@polskieradio.pl

Oferta handlowa


Nasi korespondenci


Meksykańskie hacjendy

Meksykańskie hacjendy

Gdy zaczyna się mieszkać w Meksyku, to czasami ma się wrażenie jakby chwyciło się Pana Boga za nogi. Zjawiskowe kaskady, skute lodem czubki wulkanów, rajskie plaże, lazurowe i ciepłe wody oceanów z obu stron wybrzeża, tropikalne dżungle i wszystko o czym można marzyć, a czego ludzka wyobraźnia nie zdoła wymyślić. Piękno przyrody, kultury i tradycji w czystej postaci. Tak myślałam, póki nie odwiedziłam kilku hacjend. Wówczas otwiera się przed nami nowy, jeszcze wspanialszy świat.

Okiem reportera


Bądź z nami w kontakcie