Najciekawsze w IAR

Strajk pracowników Wieży Eiffela

Strajk pracowników Wieży Eiffel’a

Wieża Eiffel’a jest dzisiaj od rana nieczynna. Strajkują jej pracownicy. Tym razem nie chodzi jednak o żądania płacowe, ani o kwestie warunków pracy. Chodzi o problem drobnych złodziei, z którym od dłuższego czasu nikt nie może sobie poradzić.

Wręczono nagrody Kustosza Pamięci Narodowej

Wręczono nagrody "Kustosza Pamięci Narodowej"

Laureaci konkursu "Kustosz Pamięci Narodowej" otrzymali statuetki tej nagrody. Uroczystość odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie. Nagroda jest przyznawana za udział w upamiętnianiu historii Polski w latach 1939-1989.

Bronisław Komorowski o incydencie w Toruniu: za dużo nienawiści

Bronisław Komorowski o incydencie w Toruniu: za dużo nienawiści

Prezydent ostrzega przed falą nienawiści w Polsce. Bronisław Komorowski na ostatniej konwencji kampanii prezydenckiej w Gliwicach odniósł się do incydentu w Toruniu, gdy jedna z osób chciała się na niego rzucić, ale została powstrzymana przez funkcjonariuszy BOR.

Andy Warhol w Madrycie

Andy Warhol w Madrycie

"Warhol The Factory" - to nazwa wystawy, którą otwarto w madryckiej galerii Sala Baluarte. Ekspozycja prezentuje nie tylko prace twórcy pop-artu, ale też innych artystów z jego pracowni. Na białych ścianach galerii rozwieszono 40 prac Andy Warhola.

Kolejny spór Poczty Polskiej o przesyłki sądowe

Kolejny spór Poczty Polskiej o przesyłki sądowe

Kolejny spór Poczty Polskiej z Ministerstwem Sprawiedliwości w sprawie przesyłek sądowych. Poczta zaskarżyła SIWZ, czyli specyfikację istotnych warunków zamówienia, w ogłoszonym ostatnio przetargu na kolejne trzy lata. Poprzedni taki przetarg mimo protestów Poczta Polska przegrała.

Protestują związkowcy ze Świdnika, dołączyć może reszta

Protestują związkowcy ze Świdnika, dołączyć może reszta

Dziś w Warszawie pikietują związkowcy ze Świdnika, niebawem może dojść jednak do akcji ogólnopolskiej. Chodzi plany akcji lotniczej "Solidarności" przeciwko zakupowi francuskiego śmigłowca przez polskie wojsko. Związki domagają się unieważnienia przetargu, gdyż obawiają się o swoje zatrudnienie.

Bez komentarza

Logowanie do serwisu

login:
hasło:
 
Zaloguj się

Kup serwis!

Zadzwoń
tel: +48 22 645 33 79
lub napisz:
e-mail: zakup@polskieradio.pl

Oferta handlowa


Nasi korespondenci


Wszystko będzie dobrze...

Wszystko będzie dobrze...

Mimo toczącej się na wschodzie Ukrainy wojny, w kraju trwa normalne życie. Ludzie żyją swoimi codziennymi sprawami, smutkami i radościami. Choć zawsze wojna pozostaje gdzieś w tle.

Okiem reportera


Bądź z nami w kontakcie