Najciekawsze w IAR

Miller: Sprawa Mazura klęską Ziobry

Miller: "Sprawa Mazura klęską Ziobry"

Leszek Miller krytykuje Zbigniewa Ziobrę. Zdaniem lidera SLD decyzja prokuratury jest widowiskową klęską byłego ministra sprawiedliwości, który przez długi czas stawiał zarzuty, ścigał Mazura w Stanach Zjednoczonych i próbował dokonać ekstradycji.

Najczęściej szukamy mieszkań 2-pokojowych

Najczęściej szukamy mieszkań 2-pokojowych

Na rynku wtórnym najczęściej szukamy mieszkań 2-pokojowych - wynika z danych portalu domy.pl. Zainteresowanych jest nimi blisko 40 procent klientów. Dużym powodzeniem cieszą się też nieruchomości 3-pokojowe. Na następnych miejscach są kawalerki i mieszkania 4-pokojowe.

Papież o światowych dniach młodzieży w Krakowie

Papież o światowych dniach młodzieży w Krakowie

Papież Franciszek myśli o światowych dniach młodzieży w Krakowie w 2016 roku. Mówił o tym podczas audiencji generalnej w Watykanie, którą poświęcił zakończonej w poniedziałek podróży do Korei Południowej. Wspomniał też o trudnej sytuacji na Bliskim Wschodzie.

Awaria zadaszenia Stadionu Śląskiego z winy wykonawcy

Awaria zadaszenia Stadionu Śląskiego z winy wykonawcy

Do awarii przy budowie zadaszenia Stadionu Śląskiego doszło na skutek niedbałości wykonawcy. Dopuścił do montażu wadliwie wykonanych łączników - uważa zarząd województwa śląskiego. Do prokuratury trafiło doniesienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Ferguson: zatrzymano 47 protestujących

Ferguson: zatrzymano 47 protestujących

Policja w Ferguson w USA zatrzymała minionej nocy 47 osób. Służby porządkowe podkreślają jednak, że noc i poranek były znacznie spokojniejsze niż w ostatnich dniach. W stanie Missouri powtarzają się nocne zamieszki z udziałem czarnoskórych mieszkańców.

Bez komentarza

Logowanie do serwisu

login:
hasło:
 
Zaloguj się

Kup serwis!

Zadzwoń
tel: +48 22 645 33 79
lub napisz:
e-mail: zakup@polskieradio.pl

Oferta handlowa


Nasi korespondenci


Podziemna wystawa w Brukseli

Podziemna wystawa w Brukseli

„Nie oceniaj Brukseli po stacji ‘Schuman’ ” – tak, parafrazując znane angielskie przysłowie, można by powiedzieć o metrze w belgijskiej stolicy. Turyści, którzy tu przyjeżdżają, prędzej czy później trafiają na ten, chyba najbrzydszy przystanek brukselskiego metra. Wystarczy jednak wsiąść w pociąg i pojechać jedną stację dalej, by spojrzeć na metro od zupełnie innej strony.

Okiem reportera


Polub nas na Facebook'u