MACIEJ JASTRZĘBSKI MOSKWA MAREK LEHNERT RZYM BEATA PŁOMECKA/MAGDALENA SKAJEWSKA BRUKSELA WŁODZIMIERZ PAC MIŃSK WOJCIECH SZYMAŃSKI BERLIN PAWEŁ BUSZKOKIJÓW Marek Wałkuski WASZYNGTON Małgorzata Kałuża NOWY JORK Tomasz Jędruchów PRAGA Sylwia Mróz MEKSYK Monika Trętowska SANTIAGO DE CHILE Renata Widtmann WILNO Marek Brzeziński PARYŻ Andrzej Geber STRASBURG Grzegorz Drymer/Adam Dąbrowski LONDYN Krystyna Nurczyk ZURICH Tomasz Sajewicz PEKIN Ewa Wysocka BARCELONA Jan Pachlowski CHICAGO Magda Gacyk SAN FRANCISCO Adam Czartoryski WIEDEŃ Beata Kukiel-Vraila ATENY

Najciekawsze w IAR

Największa biblioteka w Zatoce Perskiej

Największa biblioteka w Zatoce Perskiej

Półtora miliona książek, milion audiobooków i dwa miliony lektur w wersji elektronicznej - w Dubaju powstaje największa biblioteka w regionie Zatoki Perskiej . Budynek będzie miał kształt otwartej księgi i będzie kosztował prawie miliard złotych.

Dziś w Stanach Zjednoczonych 50 Super Bowl

Dziś w Stanach Zjednoczonych 50 Super Bowl

Dziś w Stanach Zjednoczonych po raz 50 zostanie rozegrany Super Bowl, czyli finał futbolu amerykańskiego ligi NFL. W USA, tym kto wygra interesuje się ponad 300 milionów ludzi. O zwycięstwo rywalizować będą Carolina Panters z Denver z Broncos.

Czechy: zamieszki po antyimigracyjnych protestach w Pradze

Czechy: zamieszki po antyimigracyjnych protestach w Pradze

Zamieszki po proteście PEGIDY w Pradze. 20 zamaskowanych osób obrzuciło koktajlami Mołotowa siedzibę organizacji pomagającej imigrantom. Do zdarzenia doszło kilka godzin po zakończeniu antyimigracyjnej demonstracji w centrum Pragi.

Wspomnienie: Kama wykonywała najtrudniejsze zadania

Wspomnienie: "Kama" wykonywała najtrudniejsze zadania

Legendarna łączniczka "Parasola", kobieta od najtrudniejszych wojennych zadań. Tak zmarłą Marię Stypułkowską-Chojecką, pseudonim "Kama" wspomina Leszek Rysak, historyk z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Rosyjscy ministrowie nie są już w kierownictwie rządzącej partii

Rosyjscy ministrowie nie są już w kierownictwie rządzącej partii

Rosyjscy ministrowie nie są już w kierownictwie rządzącej partii. W Moskwie odbył się zjazd „Jednej Rosji”, a obradom przewodniczył premier Dmitrij Miedwiediew. Szef rządu, zwracając się do delegatów podkreślił, że „Jedna Rosja” jest „politycznym zapleczem Władimira Putina”.

Francja: astronomiczna cena Ferrari na aukcji

Francja: astronomiczna cena Ferrari na aukcji

Astronomiczną kwotę zapłacono na aukcji samochodowej w Paryżu za legendarny model Ferrari. Nieznane jest nazwisko kupca. Wiadomo jedynie, że samochód zostanie przetransportowany z Francji do Stanów Zjednoczonych. Wyceniony na 28 milionów euro Ferrari 335 S Spider sprzedano za 32 miliony.

Bez komentarza

Logowanie do serwisu

login:
hasło:
 
Zaloguj się

Kup serwis!

Zadzwoń
tel: +48 22 645 33 79
lub napisz:
e-mail: zakup@polskieradio.pl

Oferta handlowa


Nasi korespondenci


Okiem reportera


Bądź z nami w kontakcie