Najciekawsze w IAR

Iran namawia polskie firmy do współpracy

Iran namawia polskie firmy do współpracy

Dwudniową wizytę w Polsce zakończył właśnie irański minister przemysłu, górnictwa i handlu Mohammed Reza Memetzadeh. Spotkał się z ministrami gospodarki i rolnictwa Januszem Piechocińskim i Markiem Sawickim, z Krajową Izbą Gospodarczą oraz przedstawicielami 10 dużych polskich firm.

Trwa policyjna akcja Znicz

Trwa policyjna akcja "Znicz"

Kilka tysięcy funkcjonariuszy policji już jest na drogach, ale i tak będą problemy. Przyznają to sami policjanci, biorący udział w dorocznej akcji "Znicz". Podkreślają, że mimo wielu patroli i kontrolowania samochodów, bezpieczeństwo w największym stopniu zależy od samych kierowców.

Nowe zamieszki wybuchły na Zachodnim Brzegu Jordanu

Nowe zamieszki wybuchły na Zachodnim Brzegu Jordanu

Co najmniej kilkanaście osób miało zostać rannych na przejściu granicznym Kalandia między Izraelem a terenami palestyńskimi. Wszystko to po serii incydentów, do jakich dochodziło w ostatnich dniach w Jerozolimie. W samym mieście na razie jest stosunkowo spokojnie.

PiS gotów do współpracy z premier Kopacz

PiS gotów do współpracy z premier Kopacz

Jarosław Kaczyński oświadczył, że PiS jest gotów do współpracy z premier Ewą Kopacz - we wszystkich sprawach ważnych dla Polaków. "Wszelkiego rodzaju sugestie, które się zdarzają, że ja mam jakieś anse osobiste do pani premier są całkowicie nieuzasadnione" - podkreślił prezes PiS.

Węgrzy nie zapłacą podatku od internetu

Węgrzy nie zapłacą podatku od internetu

Victor Orban wycofuje się z wprowadzenia podatku od Internetu. Premier Węgier w wywiadzie w publicznym radiu MR1 powiedział, że skoro Węgrzy są przeciwni podatkowi, to nie może on zostać wprowadzony w zaproponowanej formie.

Bez komentarza

Logowanie do serwisu

login:
hasło:
 
Zaloguj się

Kup serwis!

Zadzwoń
tel: +48 22 645 33 79
lub napisz:
e-mail: zakup@polskieradio.pl

Oferta handlowa


Nasi korespondenci


Halloween: święto, które integruje

Halloween: święto, które integruje

Halloween to jedno z ulubionych świąt Amerykanów. Ma ono charakter świecki. Jest okazją do przystrojenia domów w zabawny sposób, drążenia dyń i robienia z nich latarni, licznych balów przebierańców i zabaw dla dzieci. Dzięki Halloween jesień w Stanach Zjednoczonych jest jednym z najsympatyczniejszych okresów w roku.

Okiem reportera


Polub nas na Facebook'u