Ostatnia aktualizacja: 14.02.2017 07:55
Poranny przegląd sportowy - 14 lutego 2017.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: slgckgc/flickr/CC BY 2.0

Sporo interesujących rzeczy działo się wczoraj na ligowych parkietach. W Polskiej Lidze Koszykówki mężczyzn dość nieoczekiwanie Stelemet Zielona Góra przegrał z Kingiem Szczecin 77:84. W tabeli coraz ciekawiej. Prowadzi Polski Cukier Toruń przed Stelmetem - oba zespoły przegrały ostatnie mecze ligowe.

Za to zwycięstwo... i to bardzo okazałe w rozgrywkach II ligi koszykówki kobiet mogą do swojego bilansu dopisać zawodniczki SKK Polonia Warszawa. W ostatnim spotkaniu wygrały one różnicą aż 76 punktów mecz z AZS-em Koszykówka Łódź. Końcowy wynik spotkania  105:29 - trzeba przyznać rozmiary zwycięstwa imponujące.

W Polskiej Lidze Siatkówki mężczyzn studenckie derby.  AZS Częstochowa przegrał u siebie z ONICO AZS-em Politechnika Warszawska 1:3.
Zdaniem trenera stołecznego zespołu - Jakuba Bednaruka trudno jest zagrać dobry mecz gdy trybuny świecą pustkami.

Za to do Szczecina na mecz piłkarskiej Ekstraklasy między miejscową Pogonią a Piastem Gliwice przyszło prawie 4000 kibiców. I nie zawiedli się... Mimo że Piast prowadził do przerwy 1:0, to gospodarze odrobili straty zwyciężając 2:1. Każdy z meczów pierwszej kolejki wiosennej rundy ekstraklasy - mimo zimowych warunków oglądało średnio ponad 8 tysięcy kibiców... wyraźnie stęsknionych za krajowym futbolem.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu.

Poranny przegląd sportowy - 13 lutego 2017.

Po 12 latach przerwy znów chce powalczyć w olimpijskim boksie o paszport na igrzyska w Tokio.

Popołudniowy przegląd sportowy - 13 lutego 2017.