Ostatnia aktualizacja: 28.03.2017 17:10
Popołudniowy przegląd sportowy - 28 marca 2017.
Roger Federer
Roger Federer Foto: Wikimedia Commons/CC BY SA 4.0/Schulerst

Nie było niespodzianki w dzisjescyh meczach 3. rundy turnieju  w Miami. Zwycięstwa odnieśli wyżej klasyfikowani zawodnicy. Między innymi Szwajcar Stan Wawrinka, jego rodak Roger Federer czy Czech Tomas Berdych.
A w turnieju Pań w ćwiercfinale jest już Simona Halep. Rumunka w 4. rundzie rywalizowała z Australijką Samanthą Stosur. Pierwszego seta przegrała 4:6, a w drugim obroniła piłkę meczową przy stanie 5:2 dla rywalki. Halep zakończyła drugą partię wynikiem 7:5, a trzeciego seta wygrała 6:2. W ćwierćfinale zagra z Brytyjką Kontą.

Wtorek pod znakiem meczów towarzyskich. Mimo że to tylko spotkania, które dają trenerom możliwość sprawdzenia różnych wariantów gry, a także zawodników rezerowych to jednak wyniki idzie w świat. Najciekawiej przynajmniej na papierze zapowiadają się mecze Holandii i Włoch. Ciakwie też powinno być w spotkaniu Francji z Hiszpanią a też w meczu Rosja - Belgia.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu.

22 kwietnia w Szwecji Ewa Piątkowska będzie broniła mistrzostwa świata w boksie.

Popołudniowy przegląd sportowy - 27 marca 2017.

Poranny przeglad sportowy - 28 marca 2017.