Ostatnia aktualizacja: 03.08.2017 17:01
Popołudniowy przegląd sportowy - 4 sierpnia 2017.
Maciej Bodnar
Maciej BodnarFoto: Wikimedia Commons/Mogens Engelund/CC-BY-SA-3.0

Maciej Bodnar został wicemistrzem Europy w jaździe indywidualnej na czas elity, które odbywają isę  Polak przegrał tylko z Victorem Campenaertsem z Belgii.

Na każdym z punktów pomiaru Maciej Bodnar był w ścisłej czołówce. Zajmował on 5., 2. i 3. Jego najgroźniejszymi rywalami okazali się Ryan Mullen i Victor Campenaerts. Irlandczyk długo miał najlepszy czas na linii mety. Jednak wynikiem 53:15 Bodnar zepchnął Mullena na 2. miejsce. Polak czekał tylko na Belga Campenaertsa. Ostatecznie belgijski kolarz wyprzedził reprezentanta Polski o 3 sekundy i został mistrzem Europy. Maciej Bodnar był blisko złota, ale musiał zadowolić się srebrnym medalem. Marcin Białobłocki z wynikiem 55:10 zajął 12. miejsce pomimo bardzo słabego początku czasówki.

Ukraiński pięściarz zawodowy - Władimir Kliczko ogłosił nieoczekiwanie  zakończenie kariery. Na zawodowych ringach stoczył 69 walk, z których wygrał 64. Był mistrzem świata w kategorii ciężkiej federacji IBF, WBA, WBO oraz IBO. 23 razy udanie bronił tytułu mistrza świata. 11 listopada miał stoczyć rewanżową walkę z Anthonym Joshuą, z którym przegrał walkę o mistrzowskie pasy w kwietniu 2017 roku.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Przeglądu, przygotowanego przez Norberta Michalaka.

Popołudniowy przegląd sportowy - 2 sierpnia 2017.

Trzykrotni medaliści lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie o bieganiu... niewidomych.

Poranny przegląd sportowy - 3 sierpnia 2017.