Ostatnia aktualizacja: 06.08.2017 23:15
Sportowe podsumowanie dnia - 6 sierpnia 2017.
Lekkoatletyka
Lekkoatletyka Foto: Darek Matyja

Minął 3. dzień lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Londynie.W finale pchnięcia kulą Michał Haratyk zajął 5. miejsce, a Konrad Bukowiecki był 8. Zwyciężył Nowozelandczyk Tom Walsh.

Adam Kszczot wygrał swój bieg półfinałowy na 800 metrów. Ta sztuka nie udała się Marcinowi Lewandowskiemu i Michałowi Rozmysowi. Do finału skoku o tyczce weszli Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski. Inni Polacy spisali się dziś słabiej.

Radosław Kawęcki wygrał wyścig na 200 m stylem grzbietowym podczas pływackiego Pucharu Świata w Berlinie. W finale na 100 m stylem dowolnym na 3. miejscu finiszował Kacper Majchrzak. Także trzecie miejsce, ale w wyścigu na 1500 metrów, zajął Wojciech Wojdak. Czwarty dzisiaj medal dla naszej reprezentacji dorzuciła mieszana sztafeta 4x50 metrów stylem zmiennym w składzie Radosław Kawęcki, Marcin Stolarski, Anna Dowgiert i Aleksandra Urbańczyk.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Sportowego podsumowania dnia przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.