Popołudniowy przegląd sportowy - 18 września 2017.
  • Radwańska przegrała z grypą (Czwórka/czat Czwórki)
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska Foto: wikipedia

Ostatnie informacje z obozu Agnieszki Radwańskiej były bardzo optymistyczne. Nasza zawodniczka miała wyleczyć wszystkie urazy i dochodzić do życiowej formy...Żeby jednak nie było za różowo to dziś przyszła informacja, że Agnieszka Radwańska nie wycofała się z turnieju tenisowego w Tokio. Powód to grypa która dopadła najlepsza polską tenisistkę...
W kwalifikacjach do tego turnieju dobrze spisała się za to Magda Linette, która pokonała trzy rywalki. W decydującej rundzie wygrała z Ukrainką Kateryną Bondarenko 6:1, 2:6, 6:3  i wystąpi w turnieju głównym. W pierwszej rundzie jej rywaljką będzie reprezentantka Australii Daria Gawriłowa.

W norweskim Bergen trwają mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym.
Dziś o medale walczyły juniorki oraz młodzieżowcy do lat 23. Marta Jaskulska zajęła 25. miejsce. Wyścig młodzieżowców trwa.
W sobotę w wyścigu ze startu wspólnego wystąpi szósta zawodniczka igrzysk olimpijskich Katarzyna Niewiadoma..., która uważa że na tej trasie można powalczyć o medal.

Stadion Ślaski to obiekt, który przez lata był świadkiem nawiększych sukcesów polskiego sportu. To tam Polacy ograli Anglików w kwalifikacjach do mistrzostw świata w 1974 roku.
Wysłużony obiekt doczekał się w końcu remontu i 1 października nastąpi oficjalne otwarcie przebudowanego Stadionu Śląskiego. Obiekt przygotowano m.in. do organizacji imprez lekkoatletycznych.

Głosowanie zakończone - konkurs rozstrzygnięty (GALERIA)

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2017 09:00
"Sportowe wakacje na Czwórkę z plusem..." - wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie.

Sportowe podsumowanie dnia - 17 września 2017.