Ostatnia aktualizacja: 22.09.2017 22:10
Sportowe podsumowanie dnia - 22 wreśnia 2017.
Piłka siatkowa
Piłka siatkowaFoto: Darek Matyja

Rozpoczęły się siatkarskie mistrzostwa Europy kobiet w Gruzji i Azerbejdżanie. Polki na inaugurację imprezy wygrały po tie breaku z Niemkami 3:2, mimo że przegrywały już 1:2, a w czwartym secie też długo musiały gonić wynik, było nawet 9:15. Na szczęście udało im się odwrócić losy spotkania i zainkasowały 2 punkty.
W równoległym spotkaniu Węgry przegrały 0:3 z Azerbejdżanem.
Jutro o 16:00 Polki zagrają z Węgierkami. Później w ramach grupy A, zawodniczki Jacka Nawrockiego zmierzą się z Azerkami.

Trwają mistrzostwa świata w Bergen. W wyścigu ze startu wspólnego kolarzy do lat 23 ósme miejsce zajął Michał Paluta. Miejsca kolejnych Polaków: Piotr Brożyna - 45., Kamil Małecki - 50., Alan Banaszek - 90., Szymon Sajnok - 107. Ósma pozycja Paluty to najwyższa lokata polskiego kolarza w historii startów na mistrzostwach świata w kategorii U-23.
Dziś w Bergen startowały także juniorki. 18. miejsce w wyścigu zajęła Marta Jaskulska.

Więcej informacji w dźwiękowej wersji Sportowego Podsumowania Dnia przygotowanego przez Mateusza Fusiarza.

Głosowanie zakończone - konkurs rozstrzygnięty (GALERIA)

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2017 09:00
"Sportowe wakacje na Czwórkę z plusem..." - wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie.

Poranny przegląd sportowy - 22 września 2017.