Coraz ciekawiej w PlusLidze

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2024 08:01
Przegrane Trefla i ZAKSY - zwycięstwo Warty, a w tabeli na czele Jastrzębski Węgiel.
Siatkówka
SiatkówkaFoto: shutterstock.com/athichoke pim

W środę rozegrano trzy mecze siatkarskiej ekstraklasy, w których nie brakowało emocji i niespodzianek. Jedną z nich była wygrana Hemarpolu Częstochowa z Treflem Gdańsk 3:1. W innym spotkaniu też zanosiło się na niespodziankę bowiem LUK Lublin prowadził już 2:0 w setach i 24:22 w trzeciej partii w Rzeszowie z Resovią. Jednak lublinianie nie wykorzystali dwóch piłek meczowych, a potem przegrali dwa kolejne sety i ostatecznie całe spotkanie 2:3. W trzecim środowym meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przegrała 1:3 z Wartą Zawiercie.
Ta wygrana dała Warcie awans na trzecie miejsce w tabeli. Prowadzi Jastrzębski Węgiel punkt przed Projektem Warszawa.

Więcej informacji sportowych w dźwiękowej wersji Przeglądu.

04:45 PS - 4 stycznia 2024.mp3 Przegląd Sportowy - 4 stycznia 2024

***

Reprezentacja Polski pokonała Chiny w ćwierćfinale tenisowego turnieju drużyn mieszanych United Cup.

Hoerl wygrał w Innsbrucku, Stoch 11.

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2024 22:05
Czterech polskich skoczków w trzydziestce konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku.

Koniec roku 2023 był bogaty w sukcesy - Maja Chyla najpierw wywalczyła dwa medale AME w sportach zimowych, a potem zdominowała rywalizację w AZS Winter Cup.