Maja Chyla zdominowała akademicką rywalizację na narciarskich stokach

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2024 17:05
W tym sezonie nie było mocnych na Maję Chylę - ani w zawodach AZS Winter Cup, ani też podczas Akademickich Mistrzostw Polski.
Maja Chyla
Maja ChylaFoto: AZS / Michał Szypliński.

Reprezentująca Uniwersytet Jagielloński Maja Chyla w tym sezonie była bezkonkurencyjna w akademickiej rywalizacji w narciarstwie alpejskim. Nie tylko wygrała klasyfikację generalną akademickiego pucharu Polski - AZS Winter Cup, nie tylko była najlepsza w slalomie, gigancie i slalomie równoległym... ale też zdobyła dwa tytuły akademickiej mistrzyni kraju - w slalomie i w gigancie.

O tym wszystkim opowiedziała w Akademickiej Strefie Sportu w radiowej Czwórce.

12:50 Strefa Sportu - 14 marca 2024 - Maja Chyla.mp3 Maja Chyla w Akademickiej Strefie Sportu

Zobacz więcej na temat: SPORT Czwórka dariusz matyja

Ojciec Arsena - Michał Śliwiński był jednym z najlepszych w historii kanadyjkarzy... Syn chce mu dorównać.

Postęp technologiczny we współczesnych szachach oraz komputerowy doping - to tylko niektóre tematy, o których opowiadała Ania Kubicka.

Polska załoga Mikolaj Staniul i Jakub Sztorch w mistrzostw świata w żeglarskiej, olimpijskiej klasie 49er zajęli najlepsze z Polaków piąte miejsce i wciąż liczą się walce olimpijską nominację na Paryż.