Ostatnia aktualizacja: 24.08.2016 08:10
Poranny przegląd sportowy - 24 sierpnia 2016.
Agnieszka Radwańska
Agnieszka RadwańskaFoto: Wikimedia Commons/Yann Caradec/CC-BY-SA-2.0

Agnieszka Radwańska awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA na twardych kortach w New Haven. W drugiej rundzie polska tenisistka pokonała w dwóch setach Łotyszkę Jelenę Ostapienko 7:5, 6:1. Swoją kolejną przeciwniczkę pozna dziś wieczorem.

Legia Warszawa przerwała dwudziestoletnią niemoc polskich klubów piłkarskich i awansowała do fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. We wczorajszym spotkaniu Wojskowi zremisowali z Dundalk FC 1:1 i dzięki korzystnemu wynikowi z pierwszego meczu (Legia wygrała w Irlandii 2:0) mogli cieszyć się z promocji do najwyższej klasy rozgrywkowej w Europie.

Do fazy grupowej Ligi Mistrzów awansowały wczoraj także zespoły AS Monaco, FC Porto, Celtic Glasgow i Ludogorec Razgrad.