Warszawa

Sortuj według:

Czytaj u nas

Jaki jest Allen?

Jaki jest Allen?

Ci wszyscy, którzy utożsamiają Woodego Allena ze śmiesznym paranoikiem i neurotykiem, w którego rolę często wcielał się w swoich filmach, mogą poczuć się trochę rozczarowani. W rozmowach z dziennikarzem Ericem Laxem wychodzi na to, że w rzeczywistości jest on człowiekiem, który prowadzi perfekcyjnie uporządkowane życie i ma nad nim całkowitą kontrolę.

Stand-up and react w Teatrze Studio - KONKURS

Stand-up and react w Teatrze Studio - KONKURS

Para młodych twórców Mirana Piano i Marcin Wierzchowski proponują teatralny eksperyment utrzymany w konwencji stand-up comedy. Premiera w najbardziej eksperymentalną noc w roku, 31 grudnia.

Stanisław Broniewski

Stanisław Broniewski

Harcmistrz, honorowy pułkownik Wojska Polskiego, członek kapituły najwyższych orderów Rzeczypospolitej, patriota, wierny syn Ojczyzny i dobry człowiek.

w TPK 30 grudnia 2008

w TPK 30 grudnia 2008

- To jest doroczny rytuał: w jednym z ostatnich dni roku spotykamy się po to, by go podsumować. Staramy się ogarnąć życie kultralne odchodzącego roku.

"Imprezowiczka"

Ta historia o mały włos nie zakończyła się tragicznie. A przecież jej bohaterka, jak większość młodych ludzi lubiła tylko tańczyć, spotykać się z przyjaciółmi, chodzić na imprezy do klubów...

Warto zobaczyć wARTo

Warto zobaczyć wARTo

Na terenie praskiej Wytwórni Wódek „Koneser” odbył się cykl warsztatów wARTo, organizowany przez Stowarzyszenie Edukacji i Postępu STEP oraz Galerię 2b. Dziś o 19 efekty tych warsztatów będziemy mogli poznać w warszawskiej galerii ZOYA.

Adam Bauman - Złodziej głosów

W czasach wszechpotężnej władzy mediów, zbyt łatwo rodzi się chęć kreowania rzeczywistości według naszych wyobrażeń. Jeżeli ktoś posiada jeszcze do tego odpowiednie środki techniczne i jest opętany żądzą władzy, może uwierzyć, że jest strażnikiem jedynej prawdy i próbować bronić jej do końca.

19:00 - 23:59WIECZORNE ROZMAITOŚCISłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
23:05 - 23:59NokturnSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Nokturn
23:00 - 23:59Soul - muzyka duszySłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
22:00 - 23:59Strefa DreadSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Zaraz się wyda