Warszawa

Sortuj według:

Czytaj u nas

Kup pan twierdzę

Kup pan twierdzę!

Jeśli ktoś dysponuje przypadkowo 160 milionami, to ma szansę na zakup Twierdzy Modlin.

Stefan GrotRowecki

Stefan Grot–Rowecki

Całe życie świecił przykładem patriotyzmu, odwagi i nieustannej pracy nad sobą. Pokazał jak walczyć o niepodległość i bronić państwa polskiego, które jest dobrem najwyższym.

dr Jarosław Flis

Nie spodziewam się, by prawnicy rozstrzygnęli ten spór, który w moim przekonaniu jest przede wszystkim sporem błędnej konstrukcji politycznej samej konstytucji, a nie nieprecyzyjnych zapisów.

"Nie będziemy płacić za Wasz kryzys"

Minęły trzy tygodnie od protestów zbrojeniówki i do Warszawy znowu przyjechali związkowcy. Tym razem swoje niezadowolenie rządzącym postanowili pokazać m.in. ratownicy medyczni, górnicy, stoczniowcy i pracownicy hipermarketów.

Zd3

"Nie będziemy płacić za wasz kryzys"- pod takim hasłem związkowcy z Solidarności '80 pikietować będą przed Ministerstwem Zdrowia i Gospodarki. Około tysiaca osób przyjechało do Warszawy.

Martin Pollack - Dlaczego rozstrzelali Stanisławów

Martin Pollack - "Dlaczego rozstrzelali Stanisławów"

„Dla mnie upadek komunizmu w Europie Wschodniej zaczął się 18 sierpnia 1980 roku. Tak, dokładnie tamtego dnia”. Martin Pollack, wtedy jeszcze nieznany reporter, który chciał pisać o strajku Solidarności w gdańskiej stoczni, nie został wpuszczony do Polski.

Masłowska w Berlinie

Masłowska w Berlinie

W Berlinie odbędzie się premiera najnowszej sztuki Doroty Masłowskiej „Między nami dobrze jest”. Spektakl wystawi jedna z najważniejszych scen stolicy Niemiec - Schaubühne.

11:10 - 12:00LATO Z RADIEMSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
11:00 - 12:00Molo melomanaSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
11:05 - 12:00Do południaSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
11:50 - 12:00Nowiny Radiowej CzwórkiSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Dajesz radę