Warszawa

Sortuj według:

Czytaj u nas

Adam Borys

Adam Borys

Cichociemny, w konspiracji znany jako „Pług”. Organizator i pierwszy dowódca batalionu „Parasol”.

"Rozwód"

W Polsce rośnie liczba rozwodów.Co roku oficjalnie rozchodzi się około 150 tys. par. W internecie pojawiły się oferty imprez rozwodowych.Ostatnio w Warszawie zorganizowano Targi Rozwodowe.Rozwód przestał być czymś wstydliwym, szczególnie dla młodych ludzi. Starsi jednak z uwagi na opinię rodziny czy środowiska wolą tkwić w nieudanych związkach.

"Rozwód"- Magda Skawińska

W Polsce rośnie liczba rozwodów. Co roku oficjalnie rozchodzi się około 150 tysięcy par. W internecie pojawiły się oferty imprez rozwodowych. A ostatnio w Warszawie zorganizowano Targi Rozwodowe.

"Nasza Pamięć"

Wczoraj w Dniu Ofiar Holokaustu odbywały się w uroczystości upamiętniające tragiczne wydarzenia II wojny oraz tych, którzy przeżyli, bo inni mieli odwagę ich ratować. W reportażu udział biorą artyści i uczestnicy obchodów zgromadzeni pod Pomnikiem Ofiar Getta w Warszawie.

Kapela Ze Wsi Warszawa - Infinity

Kapela Ze Wsi Warszawa - "Infinity"

Warsaw Village Band przygotował bardzo eklektyczny materiał, zdolny do koegzystowania z innymi piosenkami na radiowych playlistach. Jest tylko jedno pytanie: czy znajdzie się choć jeden odważny dziennikarz, który dokona w eterze rewolucji?

Janusz Panasewicz w Hard Rock Cafe

Janusz Panasewicz w Hard Rock Cafe

25 lat na scenie, kilkanaście płyt, dziesiątki przebojów, wyrazisty image... Może się wydawać, że wokalista Lady Pank jest postacią, o której wiadomo wszystko. Czas zrewidować to przekonanie.

00:10 - 01:00MUZYKA NOCĄSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
00:00 - 01:00Cztery struny świataSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Fantazja polska
00:00 - 02:00Prawdę mówiącSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Radio Teheran
00:00 - 01:00Nocne cz@ty Słuchaj na żywo
Oglądaj na żywo