Warszawa

Sortuj według:

Czytaj u nas

Berlin

Pełnomocniczka niemieckiego rządu ds. stosunków z Polską jest zdania, że polskie władze w relacjach między obu krajami za bardzo koncentrują się na przeszłości. Gesine Schwan wyraziła taką opinię w wywiadzie dla dziennika „Der Tagesspiegel”.

Miłość, tolerancja i pokora

Miłość, tolerancja i pokora

Anna Mieszkowska w Matce dzieci Holocaustu. Historii Ireny Sendlerowej, kreśli portret kobiety o niezłomnym charakterze, podążające za głosem serca i sumienia i przede wszystkim nie potrafiącej pogodzić się ze złem.

Polityka historyczna na ulicach

Polityka historyczna na ulicach

W takich momentach jak 15. sierpnia potrzeba głosów, które zakłócą fałszywe poczucie jedności i doskonałe samopoczucie władzy.

Spokojnie, to tylko turbulencja

Nie jesteśmy w żadnym dołku, z którego pewnie kiedyś byśmy wyszli do góry, tylko jesteśmy w pewnej chwilowej sytuacji turbulencyjnej.

LOFOTY, FIORDY I INNE ZWIERZĘTA

LOFOTY, FIORDY I INNE ZWIERZĘTA

No, dość już tego wypoczynku w najpiękniejszym kraju Europy, a w dodatku w jednym z najpiękniejszych jego miejsc. Drodzy moi, plecaki na plecy i jeździe na Lofoty, bo to jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi! No chyba, ze ktoś musi w czasie...

Golec uOrkiestra

Zapraszamy na transmisję koncertu Golec uOrkiestra z ogródka Trójki przy Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie. Wszyscy członkowie zespołu są góralami "z krwi i kości" i łączą muzykę góralską z muzyką jazzową, popową i rock-and-roll'ową...

Warszawa poszła w kamasze

Warszawa poszła w kamasze

Trzeba przywrócić etos polskiej armii i nie wolno zrezygnować z udziału społeczeństwa w budowaniu jej struktur. Powszechny pobór warto zastąpić powszechnym szkoleniem wojskowym.

Zapraszamy do Trójki

Zapraszamy do Trójki

60 ton ciężkiego sprzętu bojowego na ulicach Warszawy. Nie denerwujmy się jednak - to nic groźnego.

06:00 - 09:00SYGNAŁY DNIA Słuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Po pierwsze ekonomia
06:00 - 09:00Poranek DwójkiSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Wiadomości
06:00 - 09:00Zapraszamy do Trójki - ranekSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: Przegląd prasy krajowej
06:00 - 09:00Poranek OnLineSłuchaj na żywo
Oglądaj na żywo
Wkrótce: W cztery oczy