X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Chopin

Danil Trifonov plays Chopin

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2017 22:13
Zachwycając się najnowszym podwójnym albumem Daniła Trifonowa dla Deutsche Grammophon, warto pamiętać, że jego pierwsza płyta dla koncernu Universal Music powstała już w 2011 roku. Niedługo po zdobyciu przez rosyjskiego pianistę III Nagrody oraz Nagrody Polskiego Radia za wykonanie mazurków na XVI Konkursie Chopinowskim w 2010 roku. Nagrywając tę płytę Trifonow miał 20 lat. Dziś ma 26. Zmienił się fizycznie, dojrzał także jako pianista. Debiutancka płyta dla Dekki to obecnie przede wszystkim zapis ówczesnej młodzieńczej pasji i spontaniczności. Dokument, który warto poznać śledząc karierę tego znakomitego artysty. Wydawnictwo: Decca 2011 (Maciej Łukasz Gołębiowski)
Audio