X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Chopin

Słowo od przewodnika

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2018 11:19
Znamy już tegorocznych Koryfeuszy Muzyki Polskiej - dowiedzmy się teraz co mają do powiedzenia. O samej nagrodzie, jak i może o dziedzinie, w której zostali wyróżnieni. 
Joanna Wnuk-Nazarowa odbiera honorowego Koryfeusza Muzyki Polskiej
Joanna Wnuk-Nazarowa odbiera honorowego Koryfeusza Muzyki PolskiejFoto: PR2

Joanna Wnuk-Nazarowa, do niedawna dyrektor Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, od niedawna dyrektor Konkursu Muzycznego im. Karola Szymanowskiego, który we wrześniu zorganizowany został po raz pierwszy, otrzymała tytuł Koryfeusza za całokształt swej działalności.

Joanna Wnuk-Nazarowa

01:09 Wnuk-Nazarowa.mp3 Rozmowa Magdaleny Kulczewskiej z Joanną Wnuk-Nazarową po odebraniu nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej 2019

Agata Zubel, święcąca międzynarodowe sukcesy kompozytorka, wyróżniona została jako twórczyni Wydarzenia roku - triumfalnych światowych premier nowego utworu, Fireworks.

Agata Zubel
00:30 Zubel.mp3 Agata Zubel - rozmowa po otrzymaniu tytułu Koryfeusz Muzyki Polskiej 2018
Maciej Obara, saksfonista, nagrodzony został jako Osobowość roku za swój nowy album, nagrany dla międzynarodowej wytwórni ECM.
Maciej Obara
01:12 Obara.mp3
 
Wszystkich laureatów odpytywała Magdalena Kulczewska.