X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Radio Chopin

Tomasz Konieczny

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2019 17:32
Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu zaprasza na występ wspaniałego śpiewaka o międzynarodowej sławie – Tomasza Koniecznego. Koncert ten będzie wyjątkową okazją do wysłuchania artysty, którego spotkać można głównie za granicą na światowych scenach.
Audio
Tomasz Konieczny, plakat recitalu
Tomasz Konieczny, plakat recitalu Foto: TW Poznań

To właśnie w Poznaniu miał miejsce debiut operowy Tomasza Koniecznego - w 1997 roku wykonywał on tytułową partię w Weselu Figara W.A. Mozarta. Niebawem artysta powróci na deski poznańskiej Opery - 18.06 wysłuchamy m.in. kompozycji Wagnera, Straussa oraz Moniuszki.

O tym wydarzeniu, premierze książki oraz wydawnictwie płytowym NIFC oraz o doświadczeniach zebranych przez lata i swoim podejściu do pracy Tomasz Konieczny opowiedział w wywiadzie, którego będziecie mogli Państwo wysłuchać już w tę sobotę o g. 10:00 w Uchu nienasyconym - audycji Jakuba Puchalskiego.

Zapraszamy!