Radio Chopin

#mojaflaga

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2020 00:00
Biuro Programu „Niepodległa” ponownie zaprasza do akcji #mojaflaga, czyli wywieszenia Biało-Czerwonej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Wystarczy wywiesić flagę przed domem, na balkonie czy w miejscu pracy, a zdjęcie z flagą udostępnić w mediach społecznościowych z opisem #mojaflaga.
Flaga Polski
Flaga Polski Foto: Biuro Programu "Niepodległa"

fb_cover.png

 Nie musi to być duża flaga, możemy uszyć ją sami, albo zrobić z papieru. Ważne, żebyśmy pokazali w tych trudnych czasach, że potrafimy się jednoczyć i solidarnie okazać nasz patriotyzm i odrobinę optymizmu zgodnie z hasłem „Wszystko będzie dobrze” – wyjaśnia Jan Kowalski, dyrektor Biura Programu „Niepodległa”. – Zapraszamy do akcji każdego, kto już planuje wywieszenie Biało-Czerwonej i zachęcamy do wywieszenia tych, którzy jeszcze tego nie planowali. Wystarczy zrobić zdjęcie wywieszonej flagi i udostępnić w mediach społecznościowych z hasztagiem #mojaflaga – dodaje Jan Kowalski, dyrektor Biura Programu „Niepodległa”. 

Wszyscy bądźmy ambasadorami akcji i uczcijmy Dzień Flagi, która od pokoleń jest symbolem wspólnoty i nadziei.

 Polacy wielokrotnie pokazali, że chcą się angażować w świętowanie ważnych rocznic. Ubiegłoroczna akcja #mojaflaga przyciągnęła uwagę ponad miliona internautów. Mamy nadzieję, że w tym roku podobnie wielu okaże dumę z naszych barw narodowych – opowiada Jan Kowalski.

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza Polaków i przyjaciół Polski do wywieszania flagi nie tylko 2 maja, ale przez cały weekend majowy oraz dla uczczenia wszystkich ważnych rocznic.

 

Spoty do udostępniania: https://youtu.be/6juVVyaRxJc