Polskie Radio Dzieciom

Walentynki pełne bajkowych kwiatów

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2020 14:56
Bukiet pięknych kwiatów, a nawet jeden pojedynczy kwiat może być miłym, walentynkowym podarunkiem. Jakie kwietne prezenty lubią przedszkolaki? 
Audio
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Pixabay

W audycji "Bajkowy ogród" Pascal Kaczorowski rozmawiał z przedszkolakami z Wrocławia. Jakie maja pomysły na kwietne prezenty walentynkowe? O tym w załączonej audycji.

Audycja: Bajkowy ogród 
Prowadzi: Pascal Kaczorowki
Gość: Mila i Jagienka
Data emisji: 08.02.2019
Audycja "Bajkowy ogród" w każdą sobotę w godz. 12.00 – 13.00

Polskie Radio Dzieciom jest cyfrową oraz internetową, całodobową stacją radiową dla dzieci i ich rodziców. 
Cotygodniowo Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe. Od godziny 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorami audycje poradnicze, audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych. Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.
Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!

jo

Zobacz więcej na temat: edukacja przyrodnicza dzieci
Zobacz także
Czytaj także

Przyjrzyjmy się glebie z bliska

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2019 10:00
5 grudnia każdego roku obchodziliśmy światowy dzień gleby. Jest ona częścią skorupy ziemskiej, żywą jej strukturą. Powstaje na skutek różnych procesów, głównie wietrzenia skał, a w jej wierzchniej warstwie, zewnętrznej, istnieje bardzo bujne życie przyrodnicze
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bagienne życie naukowca

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2020 11:26
Nie mogą się wyspać. Wstają tak jak wy do szkoły - czasem o szóstej, żeby już o 9.00 rano wyjść do pracy, a jeśli pracują w górach, to samo dojście do stanowisk badawczych zajmuje im kilka godzin. Tak najczęściej wyglądają poranki naukowców pracujących w terenie. A czas jest dla nich na tyle cenny, że deszcz czy nawet śnieg nie przeszkodzą im w działaniu. Jakby jeszcze tego było mało, praca na dworze zajmuje nieraz kilkanaście godzin.
rozwiń zwiń