Section01 - menu
Rytm muzyki Co nowego gramy? Kto nagrał nowy kawałek? Kto sprzedał najwięcej płyt? Pytań jest wiele, ale miejsce w którym znajdziesz na nie odpowiedzi tylko jedno. W Rytmie Muzyki dowiesz się wszystkiego co chciałbyś wiedzieć o nowej muzyce i artystach.

Playlista

Dziesiątka Radia Rytm

Chcesz wiedzieć więcej... PRZEJDŹ DO DAB+
O nas Jeśli lubisz słuchać najlepszej i najnowszej muzyki o każdej porze dnia i nocy i to bez reklam - Polskie Radio Rytm jest właśnie dla Ciebie. Radio Rytm to kolekcja wszystkich największych przebojów ostatnich 30 lat od melodyjnego rocka przez stylowy pop do nowoczesnej elektroniki. Żwawej i energetycznej muzyce towarzyszą tu konkretne informacje z kraju i ze świata. Na jednej antenie spotykają się Rihanna z Kasabian iSabrina z Red Hot Chili Peppers, ale naszą prawdziwą specjalność stanowią najnowsze hity gwiazd muzyki tanecznej. Avicii, Bondax, David Guetta, Kiesza, Ariana Grande - każdy gra w najlepszym rytmie specjalnie dla Ciebie.
Section02 - główka

O nas

Roma Kohen
Redaktor

Roma Kohen

Z zamiłowania i wykształcenia jestem kulturoznawcą. Tak się jednak złożyło, że związałam się z radiem. To nie jest łatwa miłość, ale lubię wyzwania. Kocham też energetyczną muzykę, zaangażowane filmy i mądre książki.

Paulina Łukawska
Redaktor

Paulina Łukawska

W radiu od kilku lat. Bez mikrofonu nie wyobrażam sobie dobrego dnia. Szybka muzyka i aktualne informacje to to, co lubię najbardziej.

Katarzyna Oklińska
Redaktor

Katarzyna Oklińska

Gdy czytam zdaje mi się, że zaczynam r o z u m i e ć. Gdy rozumiem, zdaje mi się, że w i e m. Potem zastanawiam się jak p o w i e d z i e ć to, co wiem.

Piotr Topoliński
Redaktor

Piotr Topoliński

Ukończyłem polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Na słuchanie radia poświęcam połowę doby! Mimo to znajduję też czas na sen i spotkania z ludźmi.

Piotr Wawrowski
Redaktor

Piotr Wawrowski

Radio ma przyszłość. Jeżeli jeszcze coś nowego da się wymyślić - chętnie wezmę w tym udział.

Section03 - patronat
Filmowa strona
Radia Rytm
WEJDŹ
Section22