Witold Lutosławski

Nie przegap

Polanie: prawdziwy, biały rhythmblues

Polanie: prawdziwy, biały rhythm&blues

Na polskiej scenie muzycznej Polanie byli novum, początki więc nie były łatwe. - Dość powiedzieć, że gdy Animalsi przyjechali do Polski, oni zagrali jako support. I to nie jeden koncert - opowiada red. Dariusz Michalski.

Premiera nowej piosenki autora Szklanej pogody

Premiera nowej piosenki autora "Szklanej pogody"

Marek Dutkiewicz, autor tekstów takich przebojów jak "Jolka, Jolka, pamiętasz" i "Malinowy król", napisał słowa do piosenki, która ma szansę stać się letnim przebojem. Premiera utworu na antenie Jedynki!

serwis specjalny wrzesień39

Piosenka dnia w Jedynce

Czerwone Gitary "Kwiaty we włosach 2015"

Czerwone Gitary Kwiaty we włosach 2015

Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w środę 29 lipca w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.

Piosenka dnia w Trójce

George Ezra "Barcelona"

George Ezra Barcelona

"Barcelona" to kolejny utwór z debiutanckiego, ubiegłorocznego albumu Anglika. Płyta "Wanted On Voyage" dotarła na sam szczyt brytyjskiej listy przebojów.

Płyta tygodnia w Trójce

Voo Voo "Placówka ‘44"

Voo Voo Placówka 44

Płyta powstała z okazji 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego przy udziale takich artystów, jak: Organek, Tomek Makowiecki, Justyna Święs, Barbara Derlak i Barbara Wrońska. Album Voo Voo miał swoją premierę w piątek, 24 lipca.

Płyta tygodnia w Czwórce

pieśni niepokornych