Nie przegap

Monika Brodka: folklor to nie kwestia wyboru, ale lifestyle

Monika Brodka: folklor to nie kwestia wyboru, ale lifestyle

- Dorastałam w rodzinie, która zajmuje się folklorem. Naturalne było to, że poszłam do szkoły muzycznej, potem wylądowałam w zespole mojego taty "Ziemia Żywiecka". Zjeździłam z nim kawał świata - opowiadała w "Offensywie" Monika Brodka.

Kwartalnik Muzyczny MI - gazeta jak z dawnych lat

Kwartalnik Muzyczny M/I - gazeta jak z dawnych lat

Kwartalnik Muzyczny M/I to nowa inicjatywa na polskim rynku prasy. A zaangażowana jest w nią cała masa ludzi: dziennikarze muzyczni, młodzi krytycy, znani blogerzy. Jak przyznają wydawcy M/I - to pismo, które powstało z sentymentu.

serwis specjalny wrzesień39

Piosenka dnia w Jedynce

Piosenka dnia Jedynki. KC Nwokoye "Home"

Piosenka dnia Jedynki. KC Nwokoye Home

Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w środę 3 września w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.

Piosenka dnia w Trójce

Curly Heads "Reconcile"

Curly Heads Reconcile

Utwór znajdzie się na debiutanckim albumie grupy, której liderem jest Dawid Podsiadło. Płyta "Ruby Dress Skinny Dog" ukaże się w październiku.

Płyta tygodnia w Trójce

Płyta tygodnia w Czwórce

Teielte - "All Things"

Teielte - All Things

Najnowsze dzieło producenta z Płocka nie odbiega stylistycznie od jego dotychczasowych poczynań, to porywające new-beatowe produkcje, które dość jednoznacznie łączy agresywnie taneczny i raczej pozytywny charakter.

pieśni niepokornych