Nie przegap

Wszczęto śledztwo w sprawie zabójstwa B.B. Kinga

Wszczęto śledztwo w sprawie zabójstwa B.B. Kinga

- Sądzę, że mój ojciec został otruty - napisały dwie córki B.B. Kinga, amerykańskiego wokalisty, gitarzysty i kompozytora. W swoich oświadczeniach stawiają zarzuty menadżerowi ojca. - Nieznane substancje były mu aplikowane, żeby doprowadzić do jego przedwczesnej śmierci - napisały.

W wieku 23 lat napisał piosenki dla Jezusa

W wieku 23 lat napisał piosenki dla Jezusa

Mowa oczywiście o Andrew Lloydzie Webberze i słynnym musicalu "Jesus Christ Superstar". Najpopularniejszy kompozytor w historii gatunku był bohaterem audycji "Ten cały musical".

serwis specjalny wrzesień39

Piosenka dnia w Jedynce

Violetta Villas "Do Ciebie Mamo"

Violetta Villas Do Ciebie Mamo

Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki we wtorek 26 maja w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.

Piosenka dnia w Trójce

Ceremony "The Separation"

Ceremony The Separation

Utwór z piątego albumu Kalifornijczyków. Płyta "The L-Shaped Man" ukazała się 18 maja. Ceremony zaczynali 10 lat temu jako kapela punk-rockowa. Obecnie bliżej im do post-punku i Joy Division.

Płyta tygodnia w Trójce

Płyta tygodnia w Czwórce

Płyta tygodnia - SIELSKA "Dobrze"

Płyta tygodnia - SIELSKA Dobrze

Zespół Sielska to zeszłoroczny zwycięzca CZWÓRKA REGGAE CONTEST – konkursu organizowanego przez Program 4 Polskiego Radia w ramach najbardziej medialnego i największego festiwalu muzyki reggae w Polsce - OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL.

pieśni niepokornych