Polskie Radio
Section05
Nicola Zalewski

LE: Roma i Juventus rozczarowały. Jak wypadli Polacy?

AS Roma niespodziewanie uległa 0:1 Salzburgowi, a Juventus tylko zremisował z francuskim Nantes 1:1. W obu meczach LE zagrali Polacy - w barwach "Giallorossich" 90 minut na boisku spędził Nicola Zalewski, a bramki "Starej Damy" przez cały mecz bronił Wojciech Szczęsny. Włoskie media zgodnie twierdzą, że Biało-Czerwoni nie ponoszą winy za rozczarowujące wyniki swoich drużyn.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Europy as roma juventus turyn Nicola Zalewski wojciech szczęsny

Remis z Meksykiem. Lewandowski mógł być bohaterem

Reprezentacja Polski rozpoczęła swój udział w piłkarskich mistrzostwach świata w Katarze. W Dosze Biało-Czerwoni zremisowali bezbramkowo z Meksykiem w meczu grupy C. Polacy mogli zwyciężyć, ale Robert Lewandowski zmarnował rzut karny w drugiej połowie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Katar 2022 reprezentacja Polski reprezentacja Meksyku matty cash kamil glik Nicola Zalewski Sebastian Szymański Grzegorz Krychowiak Piotr Zieliński wojciech szczęsny Robert Lewandowski Arkadiusz Milik

Pech Barcelony w losowaniu LE. Szykuje się wielki szlagier

W szwajcarskim Nyonie rozlosowano pary baraży o 1/8 finału Ligi Europy. FC Barcelona, z Robertem Lewandowskim w składzie, w hitowo zapowiadającej się rywalizacji zmierzy się z Manchesterem United, natomiast Juventus, którego piłkarzami są Wojciech Szczęsny i Arkadiusz Milik, zagra z FC Nantes.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Europy fc barcelona Robert Lewandowski juventus turyn manchester united wojciech szczęsny as roma Arkadiusz Milik Nicola Zalewski szachtar donieck ajax amsterdam FC Salzburg psv eindhoven sevilla fc Bayer Leverkusen AS Monaco Sporting Lizbona