Polskie Radio
Section05
Nicola Zalewski

Wpadka Romy w Bułgarii. Asysta Polaka

AS Roma, która w minionym sezonie triumfowała w Lidze Konferencji Europy, na inaugurację fazy grupowej Ligi Europy przegrała w Razgradzie z miejscowym Łudogorcem 1:2. Gospodarze objęli prowadzenie w 72. minucie po golu Brazylijczyk Cauly'ego, przy którym asystował Jakub Piotrowski. Wyrównał reprezentant Uzbekistanu Eldor Shomurodov (86'), a zwycięską bramkę dla Łudogorca zdobył inny Brazylijczyk - Nonato (88'). Piotrowski rozegrał całe spotkanie, a w zespole gości od pierwszej minuty wystąpił Nicola Zalewski.
Zobacz więcej na temat:  Liga Europy Piłka nożna SPORT as roma Nicola Zalewski

Polska - Belgia. Biało-Czerwonym zabrakło skuteczności

Reprezentacja Polski przegrała w Warszawie z Belgią 0:1 w swoim czwartym meczu grupy A4 piłkarskiej Ligi Narodów. Biało-Czerwoni nie zdołali się zrewanżować za niedawną porażkę w Brukseli (1:6).
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski reprezentacja Belgii Liga Narodów Czesław Michniewicz Karol Świderski matty cash Robert Lewandowski Nicola Zalewski wojciech szczęsny kamil glik Piotr Zieliński